Romanian Bridge Portal
·· 2017-12-14 ··

· Dupa autor
· Bishop Auckland coup si variatii pe tema
· SAYC Romania (IV)
· SAYC Romania (III)
· SAYC Romania (II)
· SAYC Romania (I)

 

 

  Overall Gigasimultan Aprilie  
Atomic Bridge Club (2008-04-15)

Gigasimultan 2007-2008
index Club 11.2007 12.2007 01.2008 02.2008 03.2008 04.2008 Final
1 56 Ilisei Eustafie Rapid Tempo Oradea   516 328 418 507 266 2035
2 55 Tempfli Zoltan Rapid Tempo Oradea   516 328 418 507 266 2035
3 509 Zavlovschi Adrian Club Iasi 151 189 262 145 174 231 1152
4 919 Chipail Gheorghe Club Iasi 120 101 462   287 141 1111
5 1878 Ionita Marius Locomotiva Bucuresti 453 366   291     1110
6 913 Olteanu Romeo Club Iasi 151 189 262 145 82 231 1060
7 1448 Rosu Ovidiu Club Iasi 69 108 48 96 187 417 925
8 1716 Bura Andrei Bridge Club Brasov 130 164 145 90 55 332 916
9 1210 Gheorghita Iulian Storad Ploiesti 220 176 31 166 246 28 867
10 712 Radulescu Marian Storad Ploiesti 220 176 31 166 35 215 843
11 2199 Stavrache Romulus Universitatea Craiova 453 366         819
12 920 Bordei Vasile Club Iasi   108   96 187 417 808
13 780 Dobrescu Raluca Locomotiva Bucuresti     61 738     799
14 1613 Negoescu Anton Top Bridge Bucuresti 61 738 799
15 1688 Iordache Liviu Chindia Targoviste     72 523 151   746
16 703 Nutescu Bogdan Club Iasi 120 49 115   287 141 712
17 849 Gradinariu Radu Atomic Bridge Club Bucuresti       65 49 587 701
18 672 Marina Bogdan Atomic Bridge Club Bucuresti       65 49 587 701
19 968 David Tudorel Bridge Club Brasov 130 133 21 191 115 100 690
20 1725 Vasilescu Radu Bridge Club Brasov 40 145 90 55 332 662
21 1823 Spiridonescu Razvan Bridge Club Brasov 256 234 84 27   52 653
22 903 Ceia Titus Club Iasi   16 462 57 82 32 649
23 1722 Mihalcica Mircea Bridge Club Brasov 256 234 84 27     601
24 1707 Toma Dumitru Dorin Bridge Club Brasov   40 210 45 230 72 597
25 1691 Bivolaru Stelu Chindia Targoviste     72 523     595
26 1713 Craciun Adrian Bridge Club Brasov 33   210 45 230 72 590
27 1510 Filimon Adrian Club Iasi 163 67 205 151 586
28 824 Fica Manuela Locomotiva Bucuresti 321     253     574
29 209 Pavelescu Gheorghe Chindia Targoviste 20 35 44 84 100 248 531
30 983 Ungureanu Dan Club 7 Bucuresti 59 63 195 14   200 531
31 2017 Popescu Radu George Club Iasi 163 49 115 26   162 515
32 959 Boboc Andreea Magdalena Club Iasi 27 218 91 26 26 123 511
33 1059 Badea Dorian Storad Ploiesti 46 143 37 25 77 174 502
34 1057 Moise Liviu Storad Ploiesti 46 143 37 25 77 174 502
35 778 Brezan Ovidiu Chindia Targoviste 20 35   84 100 248 487
36 924 Filimon Irina Elena Club Iasi 218 91 174 483
37 902 Matoianu Luigi Club Iasi 69   48 205 26 123 471
38 582 Holdis Gabriel Storad Ploiesti 36 292 106 30     464
39 578 Manolescu Ovidiu Storad Ploiesti 36 292 106 30     464
40   Cojan Adrian Bridge Club Brasov 64   11   359   434
41 221 Sfetcu Marin Chindia Targoviste   153 181     94 428
42 1 Calarasu Radu Atomic Bridge Club Bucuresti   203   54 162   419
43 1238 Rusu Vlad Club 7 Bucuresti   63 195 14 141   413
44 997 Hess Carmen Bridge Club Brasov 140 164 34 40   34 412
45 1789 Codoban Octavian Rapid Tempo Oradea     98 178 107 20 403
46 34 Janosy Tiberiu Rapid Tempo Oradea     98 178 107 20 403
47 1906 Enescu Dan Atomic Bridge Club Bucuresti   59   271   63 393
48 1089 Bordan Marcel Storad Ploiesti   116   48 94 115 373
49   Constantinescu Storad Ploiesti   116   48 94 115 373
50 954 Voinescu Tudor Bridge Club Brasov     11   359   370
51 773 Balint Sandor Bridge Club Brasov   133 21   115 100 369
52 1489 Popescu Dan Chindia Targoviste 111       67 187 365
53 216 Preda Laurentiu Chindia Targoviste 111       67 187 365
54 848 Stafie Diana Atomic Bridge Club Bucuresti   203     162   365
55 1610 Nedelcu Mihnea Locomotiva Bucuresti       359     359
56 1196 Serea Gabriel Dorin Bridge CFR Galati       359     359
57 938 Turcu Dan Bridge Club Brasov 54       200 88 342
58 776 Gavrila Carmen Cristina Locomotiva Bucuresti         141 200 341
59 1358 Anghel Viorel Locomotiva Bucuresti       335     335
60 1694 Donciu Sabin Atomic Bridge Club Bucuresti       335     335
61 986 Bararu Constantin Bridge Club Brasov 64 251     14   329
62 663 Dobroiu Constantin Atomic Bridge Club Bucuresti 321           321
63 820 Sarmes Dana Atomic Bridge Club Bucuresti       312     312
64 675 Vlad Radu Locomotiva Bucuresti       312     312
65 1481 Iancu Cristina Livia Locomotiva Bucuresti     225 42 43   310
66 2150 Mateescu Adrian Apullum Alba Iulia 17         285 302
67 614 Rosca Gabriel Marius Atomic Bridge Club Bucuresti 14 59 156     63 292
68 1308 Onea Monica Paula Atomic Bridge Club Bucuresti       291     291
69 1715 Babos Csaba Bridge Club Brasov         200 88 288
70 1728 Darie Costache Storad Ploiesti 81 52     72 82 287
71 1727 Darie Simona Felicia Storad Ploiesti 81 52     72 82 287
72 2063 Popescu Dan Apullum Alba Iulia           285 285
73 2165 Bora Paul Apullum Alba Iulia 205         77 282
74 214 Popa Carmen Chindia Targoviste 190 26     30 36 282
75 2167 Tisler Coriolan Apullum Alba Iulia 205         77 282
76 721 Caravia Robertino Storad Ploiesti         246 28 274
77 859 Dinescu Gabriel Samtronic Constanta       271     271
78 973 Damboianu Calin Bridge Club Brasov 140   34 40   52 266
79 932 Ioan Adrian Bridge Club Brasov 251 14 265
80 213 Popa Ciprian Chindia Targoviste 88 124 44       256
81 1759 Stavrache Mihai Universitatea Craiova       253     253
82 1592 Fulea Ilie Bridge Club Brasov 75 46 52 24   55 252
83 1014 Soare Marin Bridge Club Brasov 75 46 52 24   55 252
84 670 Stegaroiu Marina Atomic Bridge Club Bucuresti         35 215 250
85 681 Radu Claudiu Chindia Targoviste 190 26     30   246
86 1482 Moraru Marius Bridge Club Brasov 54     191     245
87 1103 Ciuhu Laurentiu Atomic Bridge Club Bucuresti 42 77 124       243
88 645 Gergely Zoltan Locomotiva Bucuresti       236     236
89 200 Micescu Viorel Top Bridge Bucuresti       236     236
90 2089 Vulcan Bogdan Atomic Bridge Club Bucuresti       18 214   232
91 1090 Bordan Aurelia Cristina Storad Ploiesti 168 63 231
92 1182 Agica Bogdan Atomic Bridge Club Bucuresti       16 214   230
93 2053 Craciun Adela Locomotiva Bucuresti     225       225
94 215 Cristea Ionel Chindia Targoviste 88 124   12     224
95 673 Dumitru Valentin Locomotiva Bucuresti 220 220
96 1213 Mladin Viorica-Mihaela Locomotiva Bucuresti       220     220
97 982 Balint Mihaela Locomotiva Bucuresti       126 88   214
98   Tudosa Stelian Chindia Targoviste     24 38 151   213
99 994 Butucaru Ovidiu Chindia Targoviste   153       36 189
100 958 Iancu Stefan Club Iasi 59 67   57     183
101 206 Tudor Ion Chindia Targoviste     181       181
102 577 Negulescu Adrian Storad Ploiesti       135   43 178
103 576 Negulescu Irina Storad Ploiesti       135   43 178
104 1495 Istrate Vasile Locomotiva Bucuresti 176           176
105 1206 Motea Lavinia Locomotiva Bucuresti 176           176
106 600 Marculetiu Marina Atomic Bridge Club Bucuresti 14   156       170
107 1085 Stanca Dorian Storad Ploiesti     168       168
108 812 Andries Mihai Atomic Bridge Club Bucuresti 42   124       166
109 1417 Bartha Vasile-Nicolae Rapid Tempo Oradea         59 107 166
110 21 Bruncsák Carol Rapid Tempo Oradea 59 107 166
111 905 Helgiu Nicolae Club Iasi           162 162
112   Benke Andrei Bridge Club Brasov         132 23 155
113 15 Catone Dan Bucuresti       155     155
114 949 Kerekes Bela-Geza Bridge Club Brasov         132 23 155
115 2287 Mardari Nicolae Atomic Bridge Club Bucuresti       155     155
116 2151 Mateescu Mihaela Apullum Alba Iulia 103         49 152
117 1553 Orosan Marius Apullum Alba Iulia 103         49 152
118 1354 Cosma Adrian Club Iasi           151 151
119 706 Constantin Lavinia Locomotiva Bucuresti       118   30 148
120 2302 Brustureanu Bogdan Top Bridge Bucuresti     134       134
121 1319 Grigoriu Mihai Locomotiva Bucuresti       118 16   134
122 1554 Ingeaua Cornel Atomic Bridge Club Bucuresti     134       134
123 1124 Badicioiu Roxana Liliana Atomic Bridge Club Bucuresti           132 132
124 656 Voicu Flavius Atomic Bridge Club Bucuresti 132 132
125 172 Gheorghe Valeriu Atomic Bridge Club Bucuresti 50 77         127
126 1983 Lazar Catalin Locomotiva Bucuresti       126     126
127   Knapic Storad Ploiesti       61 63   124
128 734 Enache Nicoleta Club 7 Bucuresti         123   123
129   Iacob Florin Bucuresti         123   123
130 684 Gutes Alexandru Atomic Bridge Club Bucuresti 50 72         122
131 38 Janosy Cornelia Rapid Tempo Oradea   11   110     121
132 1787 Milici Miodrag Rapid Tempo Oradea   11   110     121
133 13 Mincu Mihai Atomic Bridge Club Bucuresti   82   32     114
134 1188 Valimarescu Dan Atomic Bridge Club Bucuresti   82   32     114
135 1374 Floroi Alexandru Rapid Tempo Oradea     66   46   112
136   Talhos Dan Rapid Tempo Oradea     66   46   112
137 503 Gaina Nicolae Bridge Club Brasov       103     103
138 1266 Moraru Dan Bridge Club Brasov       103     103
139 856 Paraschiv Elena Daniela Club Iasi   101         101
140 912 Andarache Temistocle Petru Club Iasi 39 19       38 96
141 2021 Cluci Virgil Club Iasi 39 19       38 96
142 1150 Oprean Ciprian Apullum Alba Iulia 95           95
143 1551 Orosan Andreea Apullum Alba Iulia 95           95
144 2218 Barboi Mihai Chindia Targoviste           94 94
145 37 Mihaescu Pintia Gheorghe Rapid Tempo Oradea   94         94
146 66 Weber Walter Rapid Tempo Oradea   94         94
147 935 Donose Aurel Bridge Club Brasov   88         88
148 823 Safta Florin Atomic Bridge Club Bucuresti     56 16 16   88
149 956 Sechelea Andrei Bucuresti         88   88
150   Barbir Gabriel Club Iasi         40 46 86
151 908 Gradinaru Vasile Club Iasi   16       67 83
152 1313 Atanasoaia Delia Locomotiva Bucuresti       79     79
153 1511 Merlusca Constantin Locomotiva Bucuresti       79     79
154 1073 Enache Aurel Storad Ploiesti     78       78
155 525 Eva Razvan Club Iasi 27 43   8     78
156 1087 Popina Stefan Storad Ploiesti 78 78
157 2175 Filip Florin Locomotiva Bucuresti       74     74
158 1189 Serpoi Gheorghe Locomotiva Bucuresti       74     74
159 727 Ghitescu Alina Club Iasi       21 52   73
160 726 Solomon Sandu Club Iasi       21 52   73
161 657 Costa-Foru Constantin Locomotiva Bucuresti   72         72
162   Sfichi Roxana Club Iasi         40 32 72
163 1164 Mugioiu Alexandru Locomotiva Bucuresti       69     69
164 1882 Teodoreci Dragos Locomotiva Bucuresti       69     69
165 1562 Busuioc Dan Club Iasi           67 67
166 1620 Chiser Sava Marin Atomic Bridge Club Bucuresti     18 31   14 63
167 1083 Minca Serban Dan Storad Ploiesti       61     61
168 612 Ciorbaru Adriana Atomic Bridge Club Bucuresti           59 59
169 604 Negut S. Atomic Bridge Club Bucuresti           59 59
170 1548 Raducanu Adam Atomic Bridge Club Bucuresti     56       56
171 782 Ciobanu Eduard Bucuresti   55         55
172 961 Nanu Ciprian Bridge Club Brasov 33       22   55
173 781 Stan Alexandru Bucuresti   55         55
174 1612 Didea Alexandru Horatiu Atomic Bridge Club Bucuresti       54     54
175 1572 Iovescu Silviu Locomotiva Bucuresti       10 43   53
176 xxxx Dimicescu Bucuresti       51     51
177 xxxx Niculae Bucuresti       51     51
178 1145 Radulescu Sorin Club Iasi   43   8     51
179 xxxx Balasanu Mihut Club Iasi         19 27 46
180   Manache Octavian Club Iasi           46 46
181 xxxx Teodosiu Cristian Club Iasi         19 27 46
182 520 Parvulescu Mihai Lucian Atomic Bridge Club Bucuresti 23 22         45
183 2280 Radu Valentin Atomic Bridge Club Bucuresti       42     42
184 48 Daday Zsolt Rapid Tempo Oradea           40 40
185 57 Szabo Balasz Rapid Tempo Oradea 40 40
186 2004 Baronide Bogdan Chindia Targoviste       38     38
187 1174 Dutu Adriana Atomic Bridge Club Bucuresti       36     36
188 1130 Dutu Octavian Atomic Bridge Club Bucuresti       36     36
189 630 Mihai Geta Locomotiva Bucuresti       34     34
190 631 Mihai Radu Locomotiva Bucuresti       34     34
191 1699 Tudose Florin Bridge Club Brasov           34 34
192 1223 Dumascu Constantin Samtronic Constanta       31     31
193 2308 Garneata Catalin Apullum Alba Iulia 30           30
194 2162 Garneata Monica Apullum Alba Iulia 30           30
195 1595 Popovici Cristian Rapid Tempo Oradea   30         30
196 1950 Stamatiu Oreste Rapid Tempo Oradea   30         30
197   Teodorescu Gabriela Bucuresti           30 30
198 668 Bontas Catalin Bujor Locomotiva Bucuresti       29     29
199 1245 Lung Constantin Locomotiva Bucuresti       29     29
200 927 Hecht Gheorghe Bridge Club Brasov       28     28
201   Leiter Emil Bridge Club Brasov       28     28
202 201 Lupu Aurel Chindia Targoviste     24       24
203 834 Popa Aniela Bucuresti 23           23
204   Iancu Stefan Bridge Club Brasov         22   22
205 518 Sorescu Cristian Atomic Bridge Club Bucuresti   22         22
206 809 Constantinoaia Cornel Storad Ploiesti     18       18
207 1078 Nistor Radu Storad Ploiesti       18     18
208 796 Chira Valer Apullum Alba Iulia 17           17
209 2146 Kiss Letitia Apullum Alba Iulia           17 17
210 2147 Kiss Zoltan Apullum Alba Iulia           17 17
211 662 Chiru Costin Atomic Bridge Club Bucuresti           14 14
212 963 Nicolau Dan Bridge Club Brasov   14         14
213   Orban Elek Bridge Club Brasov   14         14
214 1876 Cristea Adrian Chindia Targoviste       12     12
215 1454 Filip Olimpia Locomotiva Bucuresti       10     10


· Invatati bridge in limba romana
· Concurs de articole apr. 2006
· Turnee Romanesti pe BBO
· BRIDGE in 41 de povestiri vesele

:: ATOMIC BC
:: Club 7
:: IASI BC
:: alte linkuri
© 2002-2006 bridge-club.ro