Romanian Bridge Portal
·· 2017-11-22 ··

· Dupa autor
· Bishop Auckland coup si variatii pe tema
· SAYC Romania (IV)
· SAYC Romania (III)
· SAYC Romania (II)
· SAYC Romania (I)

 

 

  Overall Gigasimultan 2006-2007  
Atomic Bridge Club (2007-07-11)

SIMULTAN ROMANESC 2006-2007
index Top 60 CLUB AUG SEPT OCT NOV DEC IAN FEB Mar Apr Mai Iun Iul P.E.
1 913 Olteanu Romeo Club Iasi 156 281 208 810 350 278 837 191 517 35 694 4357
2 1759 Stavrache Mihai Universitatea Craiova 649 227 460 323 289 187 460 408 271 267 167 254 3962
3 920 Bordei Vasile Club Iasi 543 239 149 511 113 594 51 729 492 3421
4 1448 Rosu Ovidiu Club Iasi 543 239 149 210 511 113 51 729 492 3037
5 1447 Goldemberg Hary Club Iasi 819 810 350 837 191 3007
6 2150 Mateescu Adrian Apulum Alba Iulia 32 765 137 67 55 575 46 355 18 393 2443
7 509 Zavloschi Adrian Club Iasi 221 208 30 31 214 67 40 178 517 111 694 2311
8 663 Dobroiu Costache Atomic Bucureşti 192 173 120 347 241 230 106 253 187 62 156 2067
9 851 Cosma Marius Universitatea Craiova 227 460 323 187 460 408 2065
10 209 Pavelescu Gheorghe Chindia Targoviste 136 160 59 87 369 163 103 162 694 1933
11 213 Popa Ciprian Chindia Targoviste 136 32 71 59 225 720 369 23 30 221 1886
12 1725 Vasilescu Radu B.C. Braşov 30 140 368 211 395 34 259 74 57 107 38 119 1832
13 778 Brezan Ovidiu Chindia Targoviste 32 160 225 720 694 1831
14 1823 Spiridonescu Razvan B.C. Braşov 112 399 460 40 93 129 54 94 315 62 1758
15 1716 Bura Andrei B.C. Braşov 30 140 368 211 395 34 259 74 57 107 34 1709
16 1728 Darie Costache STORAD Ploiesti 179 181 49 344 78 84 413 206 1534
17 1727 Darie Simina Felicia STORAD Ploiesti 179 181 49 344 78 84 413 206 1534
18 2200 Parvu Marcel Universitatea Craiova 223 581 289 267 167 1527
19 1059 Badea Dorian STORAD Ploiesti 206 150 194 113 32 115 160 36 312 132 34 31 1515
20 1057 Moise Liviu STORAD Ploiesti 206 150 194 113 32 115 160 36 312 132 34 31 1515
21 1722 Mihalcica Mircea B.C. Braşov 237 399 171 40 93 129 54 315 62 1500
22 958 Iancu Stefan Club Iasi 26 49 24 81 575 32 59 640 1486
23 902 Matoianu Luigi Club Iasi 293 98 87 575 26 63 249 27 1418
24 253 Ghelase Florin Atomic Bucureşti 25 26 347 230 106 253 187 62 156 1392
25 1489 Popescu Dan Apulum Alba Iulia 32 765 137 55 393 1382
26 983 Ungureanu Danut Atomic Bucureşti 54 121 320 247 21 363 179 1305
27 1789 Codoban Octavian Rapid Tempo Oradea 59 105 59 25 225 312 155 40 273 1253
28 34 Jánosy Tiberiu Rapid Tempo Oradea 59 105 59 25 225 312 155 40 273 1253
29 56 Ilisei Eustafie Rapid Tempo Oradea 63 38 301 99 132 206 61 287 28 1215
30 968 David Tudorel B.C. Braşov 40 434 42 27 43 261 166 192 1205
31 1210 Gheorghita Iulian STORAD Ploiesti 373 147 26 259 149 97 77 24 26 1178
32 55 Tempfli Zoltán Rapid Tempo Oradea 67 38 301 99 132 206 287 28 1158
33 1906 Enescu Dan Catalin Atomic Bucureşti 348 46 278 30 174 206 42 1124
34 2199 Stavrache Romulus Universitatea Craiova 254 223 581 31 24 1113
35 1240 Mathe Adrian Locomotiva Bucureşti 192 173 120 28 71 454 30 1068
36 1688 Iordache Liviu Chindia Targoviste 63 52 26 52 210 277 291 91 1062
37 202 Lupu Mariana Chindia Targoviste 315 262 40 172 29 34 24 167 1043
38 2017 Popescu Radu George Club Iasi 156 819 32 1007
39 914 Stanescu Ovidiu Club Iasi 81 278 594 23 25 1001
40 849 Gradinariu Radu Bucureşti 34 139 327 87 331 75 993
41 1231 Mîndruţa Constantin Samtronic Constanta 113 810 52 975
42 1509 Dimcica Laurenţiu Samtronic Constanta 113 810 36 959
43 672 Marina Bogdan Atomic Bucureşti 139 327 87 331 75 959
44 1482 Moraru Marius B.C. Braşov 40 86 261 171 141 201 48 948
45 1691 Bivolaru Stelu Chindia Targoviste 63 26 52 210 277 291 919
46 1 Calarasu Radu Atomic Bucureşti 99 55 49 236 232 237 908
47 1707 Toma Dumitru Dorin B.C. Braşov 51 23 40 27 460 99 46 38 119 903
48 773 Balint Sandor B.C. Braşov 146 75 11 18 298 145 42 49 31 85 900
49 1103 Ciuhu Laurentiu Atomic Bucureşti 52 316 41 32 43 293 111 888
50 2302 Brustureanu Bogdan Top Bridge Bucureşti 38 72 160 100 320 100 97 887
51 2145 Plesa Petru Marius Apulum Alba Iulia 91 22 66 76 23 575 20 11 884
52 1266 Moraru Dan B.C. Braşov 237 75 298 145 42 49 31 877
53 986 Bararu Constantin B.C. Braşov 111 34 51 37 33 21 261 166 156 870
54 670 Stegaroiu Marina Atomic Bucureşti 34 243 151 23 19 393 863
55 2151 Mateescu Mihaela Apulum Alba Iulia 29 29 15 21 67 130 26 32 492 841
56 1553 Orosan Marius Apulum Alba Iulia 29 29 15 21 67 130 26 32 492 841
57 812 Andrieş Mihai Atomic Bucureşti 26 316 93 22 32 43 293 825
58 825 Catut Emil Universitatea Craiova 694 25 29 41 36 825
59 2158 Tudor Lucia Apulum Alba Iulia 31 344 26 355 18 51 825
60 1090 Bordan Aurelia Cristina STORAD Ploiesti 24 128 35 17 82 33 355 59 80 813
61 2167 Tisler Coriolan Apulum Alba Iulia 167 275 25 52 122 72 58 40 811
62 590 Szakacs Ioan Locomotiva Bucureşti 212 62 46 151 337 808
63 1174 Dutu Adriana Simona Atomic Bucureşti 25 302 464 791
64 949 Kerekes Bela-Geza B.C. Braşov 45 11 171 115 79 30 36 293 780
65 1548 Raducanu Dan Atomic Bucureşti 62 71 106 28 174 337 778
66 874 David Cristina B.C. Braşov 434 42 27 43 192 34 772
67 938 Turcu Dan B.C. Braşov 27 86 261 141 201 48 764
68 1089 Bordan Marcel STORAD Ploiesti 128 35 17 82 33 355 29 80 759
69 9065 Tudosa Stelica Chindia Targoviste 262 52 163 103 162 742
70 614 Rosca Gabriel Marius Atomic Bucureşti 337 92 32 121 24 25 48 62 741
71 989 Bene Karol B.C. Braşov 24 21 16 171 115 123 254 14 738
72 1164 Mugioiu Alexandru Locomotiva Bucureşti 45 40 295 17 55 205 75 732
73 600 Marculetiu Ina Atomic Bucureşti 337 92 32 121 25 48 62 717
74 9752 Leiter Emil B.C. Braşov 492 18 28 145 32 715
75 324 Niculescu Valeriu Samtronic Constanta 23 130 246 308 707
76 935 Donose Aurel B.C. Braşov 27 169 373 49 49 38 705
77 1331 Guric Dan B.C. Braşov 100 18 35 82 79 123 254 14 705
78 2116 Constantinescu Florin Universitatea Craiova 42 43 36 31 331 115 104 702
79 959 Boboc Andreea Magdalena Club Iasi 54 24 210 63 63 259 27 700
80 1354 Cosma Adrian Club Iasi 59 640 699
81 216 Preda Laurentiu Chindia Targoviste 244 40 172 29 34 167 686
82 214 Popa Carmen Chindia Targoviste 315 16 87 23 220 24 685
83 2175 Filip Florin Locomotiva Bucureşti 243 369 71 683
84 684 Gutes Alexandru Atomic Bucureşti 16 19 22 454 127 30 668
85 919 Chipail Gheorghe Club Iasi 293 98 29 26 110 111 667
86 1006 Leca Iancu B.C. Braşov 27 169 373 49 49 667
87 927 Hecht Gheorghe B.C. Braşov 492 18 28 94 32 664
88 963 Nicolau Dan B.C. Braşov 196 284 24 82 42 36 664
89 9431 Orban Elek B.C. Braşov 196 284 24 82 42 36 664
90 1882 Teodoreci Dragos Locomotiva Bucureşti 45 40 295 17 55 205 657
91 2162 Garneata Monica Apulum Alba Iulia 256 39 344 14 653
92 9487 Bud Costel Bucureşti 72 160 100 320 652
93 1809 Pozderie Dorel B.C. Bacau 337 315 652
94 905 Helgiu Nicolae Club Iasi 649 649
95 1586 Miron Marian Club Iasi 649 649
96 715 Huma Cristian Locomotiva Bucureşti 30 363 232 21 646
97 703 Nutescu Bogdan Club Iasi 26 281 29 31 183 87 637
98 1417 Bartha Vasile Nicolae Rapid Tempo Oradea 12 20 395 29 69 20 91 636
99 21 Brumcsák Carol Rapid Tempo Oradea 12 20 395 29 69 20 91 636
100 1713 Craciun Adrian B.C. Braşov 30 27 183 200 60 65 55 620
101 1678 Raita Luminţa B.C. Braşov 30 27 183 200 60 65 55 620
102 924 Ungureanu Irina Elena Club Iasi 87 63 183 87 178 18 616
103 2165 Bora Paul Apulum Alba Iulia 275 25 23 122 72 58 40 615
104 1083 Minca Serban Dan STORAD Ploiesti 259 52 216 24 54 605
105 1238 Rusu Vlad Locomotiva Bucureşti 54 121 247 179 601
106 866 Mitran Bogdan Universitatea Craiova 42 43 36 31 331 115 598
107 1067 Macacu Tudor Atomic Bucureşti 36 48 464 46 594
108 1620 Chiser Sava Atomic Bucureşti 18 348 24 123 28 52 593
109 1510 Filimon Adrian Club Iasi 221 30 214 67 40 18 590
110 712 Radulescu Marian STORAD Ploiesti 149 19 393 26 587
111 721 Caravia Robertino STORAD Ploiesti 373 26 97 77 573
112 1694 Donciu Sabin Atomic Bucureşti 273 10 13 273 569
113 48 Daday Zsolt Rapid Tempo Oradea 158 21 174 25 26 127 531
114 1443 Chitovanu Ovidiu Club Iasi 119 55 28 280 43 525
115 729 Ionescu Elena Samtronic Constanta 18 22 173 308 521
116 2153 Cretiu Marian Apulum Alba Iulia 85 18 66 46 183 80 29 507
117 1481 Iancu Cristina Livia Pro Consul Bucureşti 97 131 13 32 25 206 504
118 997 Hess Carmen B.C. Braşov 100 18 37 35 82 45 19 156 492
119 1397 Lupulescu Laur Top Bridge Bucureşti 38 198 13 241 490
120 848 Stafie Diana Atomic Bucureşti 198 49 236 483
121 1592 Fulea Ilie B.C. Braşov 161 21 22 19 82 27 146 478
122 1890 Apostolache Catalin STORAD Ploiesti 174 294 468
123 2004 Baronide Bogdan Chindia Targoviste 244 71 91 45 451
124 2065 Matei Paul Apulum Alba Iulia 85 18 46 183 80 29 441
125 XXX Dobrica Laurentiu STORAD Ploiesti 25 147 52 216 440
126 1405 Suciu Octavian Universitatea Craiova 77 107 254 438
127 1014 Soare Marin B.C. Braşov 161 19 82 27 146 435
128 1613 Negoescu Anton Top Bridge Bucureşti 305 121 426
129 1062 Szabo Zsombor Atomic Bucureşti 212 62 151 425
130 1747 Stoica Vladimir Samtronic Constanta 149 173 96 418
131 2089 Vulcan Bogdan Atomic Bucureşti 52 58 63 241 414
132 1098 Moscovici Fabian CFR Galaţi 408 408
133 1097 Petre Mircea Sorin CFR Galaţi 408 408
134 1549 Ilie Mugurel Locomotiva Bucureşti 324 63 16 403
135 611 Petculescu Adrian Alexandru Locomotiva Bucureşti 324 63 16 403
136 1374 Floroi Alexandru Rapid Tempo Oradea 26 106 46 221 399
137 982 Balint Mihaela Locomotiva Bucureşti 320 75 395
138 1319 Grigoriu Mihai Adrian Locomotiva Bucureşti 273 63 59 395
139 1366 Andreescu Gelu Samtronic Constanta 246 90 26 21 383
140 1612 Didea Horatiu Atomic Bucureşti 55 88 237 380
141 2025 Albrecht Irvin Club Iasi 55 280 43 378
142 1079 Nistor Radu STORAD Ploiesti 104 174 97 375
143 1878 Ionita Marius Locomotiva Bucureşti 369 369
144 869 Constantinescu Nicolae Universitatea Craiova 81 179 104 364
145 1206 Motea Lavinia Locomotiva Bucureşti 107 135 67 54 363
146 9300 Benke Andrei B.C. Braşov 30 36 293 359
147 954 Voinescu Tudor B.C. Braşov 48 45 27 18 99 118 355
148 9240 Darvas Laszló Rapid Tempo Oradea 26 106 221 353
149 9489 Dragoescu Mihai Universitatea Craiova 196 16 40 70 28 350
150 1646 Mihai Cristi Universitatea Craiova 196 16 40 70 28 350
151 647 Padureanu Viorel Atomic Bucureşti 278 30 40 348
152 9206 Chitigoi Gabriel B.C. Bacau(Buhusi) 85 237 322
153 823 Safta Florin Atomic Bucureşti 71 106 24 100 21 322
154 XXX Zaharia Loredan B.C. Bacau (Buhusi) 85 237 322
155 770 Ghioc Adrian B.C. Bacau 315 315
156 711 Daday Csaba Rapid Tempo Oradea 185 127 312
157 201 Lupu Aurel Chindia Targoviste 28 18 220 45 311
158 2308 Garneata Catalin Apulum Alba Iulia 256 39 14 309
159 1332 Iordache Andreea Locomotiva Bucureşti 305 305
160 1130 Dutu Octavian Atomic Bucureşti 302 302
161 689 Lazar Bazil Universitatea Craiova 197 71 31 299
162 1042 Pitulan Mircea Gabriel Universitatea Craiova 197 71 31 299
163 921 Rusu Sorin B.C. Braşov 127 32 139 298
164 1123 Poenaru Ileana Atomic Bucureşti 10 13 273 296
165 1088 Moraru Constantin STORAD Ploiesti 294 294
166 961 Nanu Ciprian Costică B.C. Braşov 67 139 46 38 290
167 9643 Sigartau Ileana Atomic Bucureşti 80 30 14 28 136 288
168 9636 Sigartau Valeriu Atomic Bucureşti 80 30 14 28 136 288
169 809 Constantinoaia Corneliu STORAD Ploiesti 88 30 46 41 26 52 283
170 2012 Lipici Dragoş Samtronic Constanta 18 149 20 63 29 279
171 858 Nicoara Horia Universitatea Craiova 271 271
172 903 Ceia Titus Club Iasi 119 122 28 269
173 881 Mossang Eduard Universitatea Craiova 139 107 22 268
174 1027 Cristea Irina Petronela CFR Galaţi 11 135 67 54 267
175 2146 Kiss Letiţia Apulum Alba Iulia 31 160 13 46 11 261
176 1150 Oprean Ciprian Apulum Alba Iulia 167 26 17 51 261
177 1733 Copadineanu Sorin Samtronic Constanta 76 52 96 36 260
178 1822 Hermann László Rapid Tempo Oradea 63 21 174 258
179 221 Sfetcu Marin Chindia Targoviste 34 221 255
180 862 Silvaşanu Adrian Universitatea Craiova 254 254
181 932 Ioan Adrian B.C. Braşov 146 51 33 21 251
182 1072 Fratian Eugen Iuliu STORAD Ploiesti 15 41 38 97 54 245
183 631 Mihai Radu Locomotiva Bucureşti 241 241
184 2159 Tudor Paul Apulum Alba Iulia 91 22 76 52 241
185 1396 Dinca Alexandru Universitatea Craiova 81 88 15 51 235
186 XXX Bacalu Iancu Samtronic Constanta 23 130 20 54 227
187 1451 Balan Ion RBP Piatra Neamt 226 226
188 802 Nicolau Valentin RBP Piatra Neamt 226 226
189 1596 Orbán Alexandru Rapid Tempo Oradea 67 158 225
190 700 Bichea Adrian Universitatea Craiova 77 38 32 74 221
191 1163 Stupcanu Alexandra Locomotiva Bucureşti 131 33 32 25 221
192 XXX Talhos Dan Rapid Tempo Oradea 14 36 46 72 25 26 219
193 973 Damboianu Calin B.C. Braşov 51 23 40 31 45 19 209
194 1308 Onea Monica Atomic Bucureşti 206 206
195 645 Gergely Zoltan Locomotiva Bucureşti 36 48 121 205
196 1313 Atanasoaie Delia Locomotiva Bucureşti 70 126 196
197 1715 Babos Csaba B.C. Braşov 39 16 141 196
198 9414 Gaina Nicolae B.C. Braşov 39 16 141 196
199 1937 Solomon Ovidiu B.C. Bacau 192 192
200 1931 Ungureanu Laurentiu B.C. Bacau 192 192
201 49 Daday Ildikó Rapid Tempo Oradea 185 185
202 XXX Gruia Daniela Atomic Bucureşti 184 184
203 XXX Marinache Atomic Bucureşti 184 184
204 764 Belchita Alexandru Atomic Bucureşti 28 43 111 182
205 2147 Kiss Zoltan Apulum Alba Iulia 160 13 173
206 1085 Stanca Dorian STORAD Ploiesti 24 88 30 26 168
207 912 Andarache Temistocle Club Iasi 94 57 14 165
208 2021 Cluci Virgil Club Iasi 94 57 14 165
209 38 Jánosy Cornelia Rapid Tempo Oradea 48 38 27 48 161
210 1787 Milici Miodrag Rapid Tempo Oradea 48 38 27 48 161
211 1641 Udubasanu Toma Universitatea Craiova 139 22 161
212 820 Sarmes Dana Atomic Bucureşti 49 11 99 159
213 88 Popescu Mircea Universitatea Cluj 151 151
214 1545 Olaru Alin B.C. Braşov 38 112 150
215 772 Popa Valentin Claudiu Atomic Bucureşti 66 82 148
216 859 Dinescu Gabriel Samtronic Constanta 43 76 27 146
217 582 Holdis Gabriel STORAD Ploiesti 146 146
218 578 Manolescu Radu Ovidiu STORAD Ploiesti 146 146
219 1782 Mergeani Dina Samtronic Constanta 27 119 146
220 908 Gradinaru Vasile Club Iasi 122 23 145
221 926 Grozea Constantin B.C. Braşov 145 145
222 1073 Enache Aurel STORAD Ploiesti 94 18 32 144
223 1087 Popina Stefan STORAD Ploiesti 94 18 32 144
224 942 Gheorghiu Tudor B.C. Braşov 111 27 138
225 331 Cruceanu Victor B.C. Bacau 136 136
226 2347 Trofin Ovidiu B.C. Bacau 136 136
227 1207 Mathe Maria Locomotiva Bucureşti 107 28 135
228 1551 Orosan Andreea Apulum Alba Iulia 31 67 20 17 135
229 9307 Cojan Adrian B.C. Braşov 24 16 28 34 31 133
230 1671 Marcoci Leonard RBP Piatra Neamt 130 130
231 1202 Popescu Mihail RBP Piatra Neamt 130 130
232 987 Filipescu Mircea B.C. Braşov 127 127
233 171 Fulga Cristian Locomotiva Bucureşti 127 127
234 739 Oprisan Lavinia Locomotiva Bucureşti 126 126
235 984 Vintiloiu Tiberiu B.C. Braşov 30 28 34 31 123
236 1702 Stroia Auxilian Rapid Tempo Oradea 14 36 72 122
237 XXX Clipa Adriana Samtronic Constanta 119 119
238 991 Serban Victor B.C. Braşov 118 118
239 1734 Daian Dorin Samtronic Constanta 90 26 116
240 XXX Micu Dan Club Iasi 114 114
241 1777 Tomosoiu Dan Club Iasi 114 114
242 856 Paraschiv Daniela Club Iasi 110 110
243 771 Raducanu Sabina Atomic Bucureşti 62 46 108
244 1078 Nistor Silviu Cristian STORAD Ploiesti 104 104
245 1649 Stoican Alin Universitatea Craiova 88 15 103
246 1756 Oprica Radu Samtronic Constanta 55 22 21 98
247 365 Fota Dan Ion Atomic Bucureşti 97 97
248 2280 Radu Valentin Atomic Bucureşti 97 97
249 2197 Saceanu Valentin Universitatea Craiova 25 29 41 95
250 9522 Constantinescu Mircea Universitatea Craiova 94 94
251 9652 Notulescu Dan Universitatea Craiova 94 94
252 833 Vladuti Valeriu Universitatea Craiova 36 58 94
253 2219 Bosneag Mihai Samtronic Constanta 93 93
254 1513 Dobrin Florin Samtronic Constanta 93 93
255 644 Duta Sorin Atomic Bucureşti 93 93
256 2091 Ionescu Sorin Samtronic Constanta 63 29 92
257 217 Popescu Dan Chindia Targoviste 28 18 45 91
258 XXX Niculescu Constantin Club Iasi 8 81 89
259 1610 Nedelcu Mihnea Locomotiva Bucureşti 88 88
260 774 Lupsan Octavian Atomic Bucureşti 66 21 87
261 Kovasnay Adam B.C. Braşov 85 85
262 9542 Dobrescu Samisa Atomic Bucureşti 82 82
263 1732 Blidarus Nicolae Club Iasi 81 81
264 9248 Popa Radu B.C. Braşov 67 13 80
265 1931 Popescu Dragos Bucureşti 80 80
266 9761 Vassalo Alessandro Bucureşti 80 80
267 9790 Jugaru Lucian CFR Galaţi 77 77
268 1094 Petrea Octavian CFR Galaţi 77 77
269 765 Aldescu Mihail B.C. Braşov 76 76
270 975 Moraru Gheorghe B.C. Braşov 76 76
271 1036 Ciuhu Anda Atomic Bucureşti 75 75
272 824 Fica Manuela Bucureşti 75 75
273 2131 Modi Adrian Universitatea Craiova 74 74
274 XXX Avrigeanu Florin Samtronic Constanta 43 27 70
275 XXX Caracas Universitatea Craiova 70 70
276 1692 Cotescu Darrian Bogdan Locomotiva Bucureşti 70 70
277 1034 Mihai Gabriel B.C. Bacau 70 70
278 867 Palamariuc Liviu Universitatea Craiova 70 70
279 2234 Stoica Vasile B.C. Bacau 70 70
280 675 Vlad Radu Locomotiva Bucureşti 46 21 67
281 XXX Ghitescu Club Iasi 66 66
282 664 Iacob Bogdan Atomic Bucureşti 66
283 2287 Mardari Nicolae Atomic Bucureşti 66 66
284 1937 Solomon Ovidiu Club Iasi 66 66
285 206 Tudor Ion Chindia Targoviste 17 14 34 65
286 215 Cristea Ionel Chindia Targoviste 17 45 62
287 XXX Lata Janos Rapid Tempo Oradea 61 61
288 571 Bragadineanu Paul STORAD Ploiesti 59 59
289 797 Catana Marius Apulum Alba Iulia 21 38 59
290 2178 Diaconescu Vlad Locomotiva Bucureşti 59 59
291 XXX Ganea Universitatea Craiova 58 58
292 1432 Petrescu Mircea Locomotiva Bucureşti 58 58
293 XXX Stanescu Universitatea Craiova 58 58
294 1197 Stoica Gheorghe Universitatea Craiova 58 58
295 731 Cristea Veronica Samtronic Constanta 55 55
296 XXX Anastasescu Laurentiu Club Iasi 39 15 54
297 2022 Benta Cozmin Club Iasi 39 15 54
298 XXX Militaru Elisabeta Samtronic Constanta 54 54
299 2181 Romascu Sergiu Club Iasi 54 54
300 796 Chira Valer Apulum Alba Iulia 21 31 52
301 XXX Oprica Universitatea Craiova 51 51
302 818 Popovici Dorel B.C. Braşov 48 48
303 XXX Georgescu Virgil B.C. Braşov 21 22 43
304 736 Szabo Vasile Atomic Bucureşti 43 43
305 XXX Manu Adrian Atomic Bucureşti 42 42
306 1035 Dumitrascu Florin B.C. Bacau 16 25 41
307 826 Fica Dan Locomotiva Bucureşti 41 41
308 1629 Marcu Codrin B.C. Bacau 16 25 41
309 676 Gaca Mariutz Atomic Bucureşti 40 40
310 XXX Badea Universitatea Craiova 38 38
311 XXX Cadar Constantin Apulum Alba Iulia 38 38
312 XXX Constantinescu STORAD Ploiesti 38 38
313 XXX Toma STORAD Ploiesti 38 38
314 XXX Vasile Sorin B.C. Braşov 38 38
315 1562 Busuioc Dan Club Iasi 37 37
316 1521 Constantinescu Razvan Club Iasi 37 37
317 XXX Popescu Alexandru Bucureşti 37 37
318 688 Posea Vlad Atomic Bucureşti 37 37
319 1182 Agica Bogdan Atomic Bucureşti 36 36
320 1261 Agica Marius Locomotiva Bucureşti 36 36
321 1495 Istrate Vasile Top Bridge Bucureşti 35 35
322 1242 Popa Ionut Top Bridge Bucureşti 35 35
323 988 Bene Agnes B.C. Braşov 34 34
324 XXX Mazanidis Atomic Bucureşti 34 34
325 1165 Poenaru Ana Maria Locomotiva Bucureşti 34 34
326 850 Gusita Cristian Locomotiva Bucureşti 33 33
327 814 Ivan Cosmin Atomic Bucureşti 14 19 33
328 1516 Magureanu Silviu B.C. Braşov 32 32
329 699 Stanculete Ioan Universitatea Craiova 32 32
330 1751 Boroghina Radu Universitatea Craiova 31 31
331 780 Dobrescu Raluca Locomotiva Bucureşti 30 30
332 834 Popa Anieta Chindia Targoviste 30 30
333 9359 Tudose Florin B.C. Braşov 30 30
334 9764 Eva Razvan Club Iasi 29 29
335 XXX Manache O. Club Iasi 29 29
336 1682 Boengiu Constantin RBP Piatra Neamt 28 28
337 446 Bran Alexandru Universitatea Craiova 28 28
338 9676 Mucenic Costel Universitatea Craiova 28 28
339 1667 Tataru Vlad RBP Piatra Neamt 28 28
340 XXX Georgescu Bogdan Bucuresti 27 27
341 XXX Giogu Mihai Samtronic Constanta 27 27
342 2279 Urbanovici Doru Catalin Atomic Bucureşti 27 27
343 2160 Patrascu Mihai STORAD Ploiesti 25 25
344 1624 Enache Cristinel Atomic Bucureşti 24 24
345 1741 Mindruta Cosmin Samtronic Constanta 24 24
346 1204 Vasile Adrian RBP Piatra Neamt 24 24
347 1004 Vasile Diana RBP Piatra Neamt 24 24
348 9788 Potcovaru Adrian Bucuresti 23 23
349 810 Dan Manuel Ionut Atomic Bucureşti 22 22
350 776 Gavrila Cristina Locomotiva Bucureşti 22 22
351 775 Lupsan Corina Atomic Bucureşti 21 21
352 1962 Ghilac Adrian Atomic Bucureşti 20 20
353 XXX Pasa Ionel Atomic Bucureşti 20 20
354 1485 Stancu Mircea Atomic Bucureşti 19 19
355 1942 Horobet Stefan Atomic Bucureşti 18 18
356 657 Costa Foru Constantin Locomotiva Bucureşti 16 16
357 XXX Varjoche Adina Chindia Targoviste 16 16
358 9122 Cosmanescu Andrei STORAD Ploiesti 15 15
359 1454 Filip Olimpia Locomotiva Bucureşti 15 15
360 1572 Iovescu Silviu Locomotiva Bucureşti 15 15
361 815 Harabagiu Oana Atomic Bucureşti 14 14
362 1689 Motoroiu Viorel Chindia Targoviste 14 14
363 934 Artenie Constantin RBP Piatra Neamt 13 13
364 9309 Cimpoia Nicolae B.C. Braşov 13 13
365 929 David Mihai RBP Piatra Neamt 13 13
366 1739 Loghin Oana Club Iasi 8 8


alte articole de acelasi autor

· Invatati bridge in limba romana
· Concurs de articole apr. 2006
· Turnee Romanesti pe BBO
· BRIDGE in 41 de povestiri vesele

:: ATOMIC BC
:: Club 7
:: IASI BC
:: alte linkuri
© 2002-2006 bridge-club.ro