Romanian Bridge Portal
·· 2017-11-23 ··

· Dupa autor
· Bishop Auckland coup si variatii pe tema
· SAYC Romania (IV)
· SAYC Romania (III)
· SAYC Romania (II)
· SAYC Romania (I)

 

 

  Overall Gigasimultan 2006-2007  
Atomic Bridge Club (2007-06-13)

<
SIMULTAN ROMANESC 2006-2007
index Top 60 CLUB AUG SEPT OCT NOV DEC IAN FEB Mar APR MAI IUN Iul Mar Apr Mai Iun P.E.
833 Stavrache Mihai Universitatea Craiova 649 227 460 323 289 187 460 408 271 267 167 3708
509 Olteanu Romeo Club Iasi 156 281 208 810 350 278 837 191 517 35 3663
924 Goldemberg Hary Club Iasi 819 810 350 837 191 3007
1777 Bordei Vasile Club Iasi 543 239 149 511 113 594 51 729 2929
914 Rosu Ovidiu Club Iasi 543 239 149 210 511 113 51 729 2545
1641 Cosma Marius Universitatea Craiova 227 460 323 187 460 408 2065
2159 Mateescu Adrian Apulum Alba Iulia 32 765 137 67 55 575 46 355 18 2050
xxx Pavelescu Gheorghe Chindia Targoviste 136 160 59 87 369 163 103 162 694 1933
2089 Dobroiu Costache Atomic Bucureşti 192 173 120 347 241 230 106 253 187 62 1911
206 Brezan Ovidiu Chindia Targoviste 32 160 225 720 694 1831
954 Vasilescu Radu B.C. Braşov 30 140 368 211 395 34 259 74 57 107 38 1713
1725 Spiridonescu Razvan B.C. Braşov 112 399 460 40 93 129 54 94 315 1696
984 Bura Andrei B.C. Braşov 30 140 368 211 395 34 259 74 57 107 1675
xxx Popa Ciprian Chindia Targoviste 136 32 71 59 225 720 369 23 30 1665
1448 Zavloschi Adrian Club Iasi 221 208 30 31 214 67 40 178 517 111 1617
1405 Parvu Marcel Universitatea Craiova 223 581 289 267 167 1527
2181 Iancu Stefan Club Iasi 26 49 24 81 575 32 59 640 1486
1085 Badea Dorian STORAD Ploiesti 206 150 194 113 32 115 160 36 312 132 34 1484
Moise Liviu STORAD Ploiesti 206 150 194 113 32 115 160 36 312 132 34 1484
xxx Mihalcica Mircea B.C. Braşov 237 399 171 40 93 129 54 315 1438
2017 Matoianu Luigi Club Iasi 293 98 87 575 26 63 249 1391
1078 Darie Costache STORAD Ploiesti 179 181 49 344 78 84 413 1328
712 Darie Simina Felicia STORAD Ploiesti 179 181 49 344 78 84 413 1328
2279 Ghelase Florin Atomic Bucureşti 25 26 347 230 106 253 187 62 1236
55 Ilisei Eustafie Rapid Tempo Oradea 63 38 301 99 132 206 61 287 28 1215
938 David Tudorel B.C. Braşov 40 434 42 27 43 261 166 192 1205
xxx Tempfli Zoltán Rapid Tempo Oradea 67 38 301 99 132 206 287 28 1158
2160 Gheorghita Iulian STORAD Ploiesti 373 147 26 259 149 97 77 24 1152
983 Ungureanu Danut Atomic Bucureşti 54 121 320 247 21 363 1126
1649 Stavrache Romulus Universitatea Craiova 254 223 581 31 1089
763 Enescu Dan Catalin Atomic Bucureşti 348 46 278 30 174 206 1082
Iordache Liviu Chindia Targoviste 63 52 26 52 210 277 291 91 1062
675 Mathe Adrian Locomotiva Bucureşti 192 173 120 28 71 454 1038
856 Popescu Radu Club Iasi 156 819 32 1007
913 Stanescu Ovidiu Club Iasi 81 278 594 23 25 1001
9761 Gradinariu Radu Bucureşti 34 139 327 87 331 75 993
2158 Popescu Dan Apulum Alba Iulia 32 765 137 55 989
1596 Codoban Octavian Rapid Tempo Oradea 59 105 59 25 225 312 155 40 980
1702 Jánosy Tiberiu Rapid Tempo Oradea 59 105 59 25 225 312 155 40 980
1747 Mîndruţa Constantin Samtronic Constanta 113 810 52 975
1756 Dimcica Laurenţiu Samtronic Constanta 113 810 36 959
1062 Marina Bogdan Atomic Bucureşti 139 327 87 331 75 959
216 Bivolaru Stelu Chindia Targoviste 63 26 52 210 277 291 919
848 Calarasu Radu Atomic Bucureşti 99 55 49 236 232 237 908
xxx Moraru Marius B.C. Braşov 40 86 261 171 141 201 900
2167 Plesa Petru Marius Apulum Alba Iulia 91 22 66 76 23 575 20 11 884
1707 Moraru Dan B.C. Braşov 237 75 298 145 42 49 31 877
1489 Lupu Mariana Chindia Targoviste 315 262 40 172 29 34 24 876
921 Bararu Constantin B.C. Braşov 111 34 51 37 33 21 261 166 156 870
2280 Stegaroiu Marina Atomic Bucureşti 34 243 151 23 19 393 863
2151 Mateescu Mihaela Apulum Alba Iulia 29 29 15 21 67 130 26 32 492 841
2065 Orosan Marius Apulum Alba Iulia 29 29 15 21 67 130 26 32 492 841
823 Andrieş Mihai Atomic Bucureşti 26 316 93 22 32 43 293 825
2199 Catut Emil Universitatea Craiova 694 25 29 41 36 825
1823 Balint Sandor B.C. Braşov 146 75 11 18 298 145 42 49 31 815
670 Dutu Adriana Simona Atomic Bucureşti 25 302 464 791
1613 Brustureanu Bogdan Top Bridge Bucureşti 38 72 160 100 320 100 790
1014 Toma Dumitru Dorin B.C. Braşov 51 23 40 27 460 99 46 38 784
771 Ciuhu Laurentiu Atomic Bucureşti 52 316 41 32 43 293 777
1489 Tudor Lucia Apulum Alba Iulia 31 344 26 355 18 774
2145 Tisler Coriolan Apulum Alba Iulia 167 275 25 52 122 72 58 771
213 Tudosa Stelica Chindia Targoviste 262 52 163 103 162 742
1485 Rosca Gabriel Marius Atomic Bucureşti 337 92 32 121 24 25 48 62 741
1482 David Cristina B.C. Braşov 434 42 27 43 192 738
1078 Bordan Aurelia Cristina STORAD Ploiesti 24 128 35 17 82 33 355 59 733
975 Bene Karol B.C. Braşov 24 21 16 171 115 123 254 724
9636 Marculetiu Ina Atomic Bucureşti 337 92 32 121 25 48 62 717
991 Turcu Dan B.C. Braşov 27 86 261 141 201 716
324 Niculescu Valeriu Samtronic Constanta 23 130 246 308 707
703 Cosma Adrian Club Iasi 59 640 699
1722 Guric Dan B.C. Braşov 100 18 35 82 79 123 254 691
214 Popa Carmen Chindia Targoviste 315 16 87 23 220 24 685
1882 Filip Florin Locomotiva Bucureşti 243 369 71 683
1678 Leiter Emil B.C. Braşov 492 18 28 145 683
1079 Bordan Marcel STORAD Ploiesti 128 35 17 82 33 355 29 679
xxx Boboc Andreea Magdalena Club Iasi 54 24 210 63 63 259 673
958 Chipail Gheorghe Club Iasi 293 98 29 26 110 111 667
1427 Donose Aurel B.C. Braşov 27 169 373 49 49 667
818 Leca Iancu B.C. Braşov 27 169 373 49 49 667
1163 Mugioiu Alexandru Locomotiva Bucureşti 45 40 295 17 55 205 657
590 Teodoreci Dragos Locomotiva Bucureşti 45 40 295 17 55 205 657
1553 Garneata Monica Apulum Alba Iulia 256 39 344 14 653
1931 Bud Costel Bucureşti 72 160 100 320 652
xxx Helgiu Nicolae Club Iasi 649 649
1586 Miron Marian Club Iasi 649 649
902 Nutescu Bogdan Club Iasi 26 281 29 31 183 87 637
Hecht Gheorghe B.C. Braşov 492 18 28 94 632
961 Nicolau Dan B.C. Braşov 196 284 24 82 42 628
963 Orban Elek B.C. Braşov 196 284 24 82 42 628
1238 Huma Cristian Locomotiva Bucureşti 30 363 232 625
1545 Craciun Adrian B.C. Braşov 30 27 183 200 60 65 55 620
9431 Raita Luminţa B.C. Braşov 30 27 183 200 60 65 55 620
614 Guteş Alexandru Atomic Bucureşti 16 19 454 127 616
Constantinescu Florin Universitatea Craiova 42 43 36 31 331 115 598
1759 Mitran Bogdan Universitatea Craiova 42 43 36 31 331 115 598
xxx Ungureanu Irina Elena Club Iasi 87 63 183 87 178 598
9643 Macacu Tudor Atomic Bucureşti 36 48 464 46 594
820 Chiser Sava Atomic Bucureşti 18 348 24 123 28 52 593
1551 Bora Paul Apulum Alba Iulia 275 25 23 122 72 58 575
1697 Caravia Robertino STORAD Ploiesti 373 26 97 77 573
1739 Filimon Adrian Club Iasi 221 30 214 67 40 572
xxx Donciu Sabin Atomic Bucureşti 273 10 13 273 569
1728 Radulescu Marian STORAD Ploiesti 149 19 393 561
1059 Minca Serban Dan STORAD Ploiesti 259 52 216 24 551
Bartha Vasile Nicolae Rapid Tempo Oradea 12 20 395 29 69 20 545
1787 Brumcsák Carol Rapid Tempo Oradea 12 20 395 29 69 20 545
905 Chitovanu Ovidiu Club Iasi 119 55 28 280 43 525
1231 Ionescu Elena Samtronic Constanta 18 22 173 308 521
209 Preda Laurentiu Chindia Targoviste 244 40 172 29 34 519
1481 Iancu Cristina Livia Pro Consul Bucureşti 97 131 13 32 25 206 504
9752 Hess Carmen B.C. Braşov 100 18 37 35 82 45 19 156 492
1397 Lupulescu Laur Top Bucureşti 38 198 13 241 490
1266 Kerekes Bela-Geza B.C. Braşov 45 11 171 115 79 30 36 487
1548 Stafie Diana Atomic Bucureşti 198 49 236 483
1150 Cretiu Marian Apulum Alba Iulia 85 18 66 46 183 80 478
1006 Fulea Ilie B.C. Braşov 161 21 22 19 82 27 146 478
1165 Szakacs Ioan Locomotiva Bucureşti 212 62 46 151 471
1083 Apostolache Catalin STORAD Ploiesti 174 294 468
688 Raducanu Dan Atomic Bucureşti 62 71 106 28 174 441
1210 Dobrica Laurentiu STORAD Ploiesti 25 147 52 216 440
932 Soare Marin B.C. Braşov 161 19 82 27 146 435
2320 Negoescu Anton Top Bridge Bucureşti 305 121 426
772 Szabo Zsombor Atomic Bucureşti 212 62 151 425
1432 Rusu Vlad Locomotiva Bucureşti 54 121 247 422
Stoica Vladimir Samtronic Constanta 149 173 96 418
1123 Vulcan Bogdan Atomic Bucureşti 52 58 63 241 414
2150 Matei Paul Apulum Alba Iulia 85 18 46 183 80 412
1097 Moscovici Fabian CFR Galaţi 408 408
1094 Petre Mircea Sorin CFR Galaţi 408 408
1689 Baronide Bogdan Chindia Targoviste 244 71 91 406
34 Daday Zsolt Rapid Tempo Oradea 158 21 174 25 26 404
38 Floroi Alexandru Rapid Tempo Oradea 26 106 46 221 399
611 Grigoriu Mihai Locomotiva Bucureşti 273 63 59 395
Ilie Mugurel Locomotiva Bucureşti 324 63 387
739 Petculescu Adrian Alexandru Locomotiva Bucureşti 324 63 387
1782 Andreescu Gelu Samtronic Constanta 246 90 26 21 383
1942 Didea Horatiu Atomic Bucureşti 55 88 237 380
908 Albrecht Irvin Club Iasi 55 280 43 378
xxx Nistor Radu STORAD Ploiesti 104 174 97 375
1164 Ionita Marius Locomotiva Bucureşti 369 369
631 Motea Lavinia Locomotiva Bucureşti 107 135 67 54 363
1516 Voinescu Tudor B.C. Braşov 48 45 27 18 99 118 355
56 Darvas Laszló Rapid Tempo Oradea 26 106 221 353
xxx Padureanu Viorel Atomic Bucureşti 278 30 40 348
Ghioc Adrian B.C. Bacau 337
1809 Pozderie Dorel B.C. Bacau 337 337
862 Dragoescu Mihai Universitatea Craiova 196 16 40 70 322
699 Mihai Cristi Universitatea Craiova 196 16 40 70 322
1206 Balint Mihaela Locomotiva Bucureşti 320 320
202 Lupu Aurel Chindia Targoviste 28 18 220 45 311
2147 Garneata Catalin Apulum Alba Iulia 256 39 14 309
1207 Iordache Andreea Locomotiva Bucureşti 305 305
647 Dutu Octavian Atomic Bucureşti 302 302
xxx Safta Florin Atomic Bucureşti 71 106 24 100 301
1042 Lazar Bazil Universitatea Craiova 197 71 31 299
2197 Pitulan Mircea Gabriel Universitatea Craiova 197 71 31 299
949 Rusu Sorin B.C. Braşov 127 32 139 298
1692 Poenaru Ileana Atomic Bucureşti 10 13 273 296
1072 Moraru Constantin STORAD Ploiesti 294 294
1037 Constantinoaia Corneliu STORAD Ploiesti 88 30 46 41 26 52 283
Lipici Dragoş Samtronic Constanta 18 149 20 63 29 279
2200 Nicoara Horia Universitatea Craiova 271 271
1447 Ceia Titus Club Iasi 119 122 28 269
867 Mossang Eduard Universitatea Craiova 139 107 22 268
1098 Cristea Irina Petronela CFR Galaţi 11 135 67 54 267
2146 Kiss Letiţia Apulum Alba Iulia 31 160 13 46 11 261
9652 Constantinescu Nicolae Universitatea Craiova 81 179 260
2012 Copadineanu Sorin Samtronic Constanta 76 52 96 36 260
1822 Hermann László Rapid Tempo Oradea 63 21 174 258
858 Silvaşanu Adrian Universitatea Craiova 254 254
997 Nanu Ciprian Costică B.C. Braşov 67 139 46 252
927 Ioan Adrian B.C. Braşov 146 51 33 21 251
1240 Mihai Radu Locomotiva Bucureşti 241 241
2162 Tudor Paul Apulum Alba Iulia 91 22 76 52 241
9676 Dinca Alexandru Universitatea Craiova 81 88 15 51 235
729 Bacalu Iancu Samtronic Constanta 23 130 20 54 227
1204 Balan Ion RBP Piatra Neamt 226 226
1004 Nicolau Valentin RBP Piatra Neamt 226 226
1374 Orbán Alexandru Rapid Tempo Oradea 67 158 225
881 Bichea Adrian Universitatea Craiova 77 38 32 74 221
1572 Stupcanu Alexandra Locomotiva Bucureşti 131 33 32 25 221
9240 Talhos Dan Rapid Tempo Oradea 14 36 46 72 25 26 219
2308 Oprean Ciprian Apulum Alba Iulia 167 26 17 210
1331 Damboianu Calin B.C. Braşov 51 23 40 31 45 19 209
Onea Monica Atomic Bucureşti 206 206
1332 Gergely Zoltan Locomotiva Bucureşti 36 48 121 205
1878 Atanasoaie Delia Locomotiva Bucureşti 70 126 196
942 Babos Csaba B.C. Braşov 39 16 141 196
926 Gaina Nicolae B.C. Braşov 39 16 141 196
721 Fratian Eugen Iuliu STORAD Ploiesti 15 41 38 97 191
49 Daday Csaba Rapid Tempo Oradea 185 185
48 Daday Ildikó Rapid Tempo Oradea 185 185
600 Gruia Daniela Atomic Bucureşti 184 184
672 Marinache Atomic Bucureşti 184 184
2131 Suciu Octavian Universitatea Craiova 77 107 184
2153 Kiss Zoltan Apulum Alba Iulia 160 13 173
1727 Stanca Dorian STORAD Ploiesti 24 88 30 26 168
Andarache Temistocle Club Iasi 94 57 14 165
1510 Cluci Virgil Club Iasi 94 57 14 165
1789 Jánosy Cornelia Rapid Tempo Oradea 48 38 27 48 161
9793 Milici Miodrag Rapid Tempo Oradea 48 38 27 48 161
866 Udubasanu Toma Universitatea Craiova 139 22 161
1067 Sarmes Dana Atomic Bucureşti 49 11 99 159
775 Sigartau Ileana Atomic Bucureşti 80 30 14 28 152
774 Sigartau Valeriu Atomic Bucureşti 80 30 14 28 152
88 Popescu Mircea Universitatea Cluj 151 151
xxx Olaru Alin B.C. Braşov 38 112 150
814 Popa Valentin Claudiu Atomic Bucureşti 66 82 148
Dinescu Gabriel Samtronic Constanta 43 76 27 146
xxx Mergeani Dina Samtronic Constanta 27 119 146
1354 Gradinaru Vasile Club Iasi 122 23 145
Grozea Constantin B.C. Braşov 145 145
809 Enache Aurel STORAD Ploiesti 94 18 32 144
9122 Popina Stefan STORAD Ploiesti 94 18 32 144
1592 Gheorghiu Tudor B.C. Braşov 111 27 138
331 Cruceanu Victor B.C. Bacau 136 136
2347 Trofin Ovidiu B.C. Bacau 136 136
1549 Mathe Maria Locomotiva Bucureşti 107 28 135
796 Orosan Andreea Apulum Alba Iulia 31 67 20 17 135
987 Cojan Adrian B.C. Braşov 24 16 28 34 31 133
1202 Marcoci Leonard RBP Piatra Neamt 130 130
1667 Popescu Mihail RBP Piatra Neamt 130 130
935 Filipescu Mircea B.C. Braşov 127 127
Fulga Cristian Locomotiva Bucureşti 127 127
715 Oprisan Lavinia Locomotiva Bucureşti 126 126
968 Vintiloiu Tiberiu B.C. Braşov 30 28 34 31 123
21 Stroia Auxilian Rapid Tempo Oradea 14 36 72 122
Clipa Adriana Samtronic Constanta 119 119
874 Serban Victor B.C. Braşov 118 118
1513 Daian Dorin Samtronic Constanta 90 26 116
2021 Micu Dan Club Iasi 114 114
1521 Tomosoiu Dan Club Iasi 114 114
1443 Paraschiv Daniela Club Iasi 110 110
815 Raducanu Sabina Atomic Bucureşti 62 46 108
Nistor Silviu Cristian STORAD Ploiesti 104 104
1646 Stoican Alin Universitatea Craiova 88 15 103
1734 Oprica Radu Samtronic Constanta 55 22 21 98
684 Radu Valentin Atomic Bucureşti 97 97
9575 Saceanu Valentin Universitatea Craiova 25 29 41 95
Constantinescu Mircea Universitatea Craiova 94 94
Notulescu Dan Universitatea Craiova 94 94
1509 Bosneag Mihai Samtronic Constanta 93 93
859 Dobrin Florin Samtronic Constanta 93 93
684 Duţa Sorin Atomic Bucureşti 93 93
731 Ionescu Sorin Samtronic Constanta 63 29 92
1688 Popescu Dan Chindia Targoviste 28 18 45 91
919 Niculescu Constantin Club Iasi 8 81 89
850 Nedelcu Mihnea Locomotiva Bucureşti 88 88
xxx Lupsan Octavian Atomic Bucureşti 66 21 87
Bacau 3 B.C. Bacau 85 85
Bacau 4 B.C. Bacau 85 85
1962 Dobrescu Samisa Atomic Bucureşti 82 82
903 Blidarus Nicolae Club Iasi 81 81
849 Popescu Dragos Bucureşti 80 80
Vassalo Alex Bucureşti 80 80
1027 Jugaru Lucian CFR Galaţi 77 77
xxx Petrea Octavian CFR Galaţi 77 77
1713 Aldescu Mihail B.C. Braşov 76 76
973 Moraru Gheorghe B.C. Braşov 76 76
253 Ciuhu Anda Atomic Bucureşti 75 75
824 Fica Manuela Bucureşti 75 75
1396 Modi Adrian Universitatea Craiova 74 74
Belchita Alexandru Atomic Bucureşti 28 43 71
9682 Avrigeanu Florin Samtronic Constanta 43 27 70
851 Caracas Universitatea Craiova 70 70
1906 Cotescu Darrian Bogdan Atomic Bucureşti 70 70
Palamariuc Liviu Universitatea Craiova 70 70
9307 Popa Radu B.C. Braşov 67 67
1319 Vlad Radu Locomotiva Bucureşti 46 21 67
773 Benke Andrei B.C. Braşov 30 36 66
Ghitescu Club Iasi 66 66
Solomon Club Iasi 66 66
201 Tudor Ion Chindia Targoviste 17 14 34 65
1417 Lata Janos Rapid Tempo Oradea 61 61
Bragadineanu P. STORAD Ploiesti 59 59
797 Catana Marius Apulum Alba Iulia 21 38 59
645 Diaconescu Vlad Locomotiva Bucureşti 59 59
9522 Ganea Universitatea Craiova 58 58
776 Petrescu Mircea Locomotiva Bucureşti 58 58
869 Stanescu Universitatea Craiova 58 58
1733 Cristea Veronica Samtronic Constanta 55 55
959 Anastasescu Laurentiu Club Iasi 39 15 54
920 Benta Cozmin Club Iasi 39 15 54
2219 Militaru Elisabeta Samtronic Constanta 54 54
1562 Romascu Sergiu Club Iasi 54 54
Chira Valer Apulum Alba Iulia 21 31 52
2116 Oprica Universitatea Craiova 51 51
Popovici Dorel B.C. Braşov 48 48
1716 Georgescu Virgil B.C. Braşov 21 22 43
1624 Szabo Vasile Atomic Bucureşti 43 43
1454 Fica Dan Locomotiva Bucureşti 41 41
644 Gaca Mariutz Atomic Bucureşti 40 40
825 Badea Universitatea Craiova 38 38
2165 Cadar Constantin Apulum Alba Iulia 38 38
1090 Constantinescu STORAD Ploiesti 38 38
1089 Toma STORAD Ploiesti 38 38
Vasile Sorin B.C. Braşov 38 38
2022 Busuioc Dan Club Iasi 37 37
1732 Constantinescu Razvan Club Iasi 37 37
9487 Popescu Alexandru Bucureşti 37 37
1130 Posea Vlad Atomic Bucureşti 37 37
1694 Agica Bogdan Atomic Bucureşti 36 36
1174 Agica Marius Atomic Bucureşti 36 36
xxx Vladuti Valeriu Universitatea Craiova 36 36
1495 Istrate Vasile Top Bucuresti 35 35
1242 Popa Ionut Top Bucuresti 35 35
989 Bene Agnes B.C. Braşov 34 34
663 Mazanidis Atomic Bucureşti 34 34
2175 Poenaru Ana Maria Locomotiva Bucureşti 34 34
215 Sfetcu marin Chindia Targoviste 34 34
826 Gusita Cristian Locomotiva Bucureşti 33 33
xxx Ivan Cosmin Atomic Bucureşti 14 19 33
988 Magureanu Silviu B.C. Braşov 32 32
446 Stanculete Ioan Universitatea Craiova 32 32
1751 Boroghina Radu Universitatea Craiova 31 31
780 Dobrescu Raluca Locomotiva Bucureşti 30 30
Popa Anieta Chindia Targoviste 30 30
986 Tudose Florin B.C. Braşov 30 30
Eva Razvan Club Iasi 29 29
912 Manache O. Club Iasi 29 29
1671 Boengiu Constantin RBP Piatra Neamt 28 28
Bran Alexandru Universitatea Craiova 28 28
9675 Mucenic Costel Universitatea Craiova 28 28
802 Tataru Vlad RBP Piatra Neamt 28 28
Georgescu Bogdan Bucuresti 27 27
Giogu Mihai Samtronic Constanta 27 27
1612 Urbanovici Doru Catalin Atomic Bucureşti 27 27
1059 Patrascu Mihai STORAD Ploiesti 25 25
810 Enache Cristinel Atomic Bucureşti 24 24
1682 Vasile Adrian RBP Piatra Neamt 24 24
929 Vasile Diana RBP Piatra Neamt 24 24
Potcovaru Adrian Bucuresti 23 23
1036 Dan Manuel Ionut Atomic Bucureşti 22 22
2178 Gavrila Cristina Locomotiva Bucureşti 22 22
1103 Gutes Alexandru Atomic Bucureşti 22 22
1620 Lupsan Corina Atomic Bucureşti 21 21
764 Ghilac Adrian Atomic Bucureşti 20 20
1 Pasa Ionel Atomic Bucureşti 20 20
812 Stancu Mircea Atomic Bucureşti 19 19
1261 Horobet Stefan Atomic Bucureşti 18 18
778 Cristea Ionel Chindia Targoviste 17 17
657 Costa Foru Constantin Locomotiva Bucureşti 16 16
Dumitrascu Florin B.C. Bacau 16 16
Marcu Codrin B.C. Bacau 16 16
1691 Varjoche Adina Chindia Targoviste 16 16
1195 Cosmanescu Andrei STORAD Ploiesti 15 15
1313 Filip Olimpia Locomotiva Bucureşti 15 15
982 Iovescu Silviu Locomotiva Bucureşti 15 15
1182 Harabagiu Oana Atomic Bucureşti 14 14
2004 Motoroiu Viorel Chindia Targoviste 14 14
934 Artenie Constantin RBP Piatra Neamt 13 13
765 Cimpoia Nicolae B.C. Braşov 13 13
1451 David Mihai RBP Piatra Neamt 13 13
1715 Popa Radu B.C. Braşov 13 13
2025 Loghin Oana Club Iasi 8 8


· Invatati bridge in limba romana
· Concurs de articole apr. 2006
· Turnee Romanesti pe BBO
· BRIDGE in 41 de povestiri vesele

:: ATOMIC BC
:: Club 7
:: IASI BC
:: alte linkuri
© 2002-2006 bridge-club.ro