Romanian Bridge Portal
·· 2017-11-22 ··

· Dupa autor
· Bishop Auckland coup si variatii pe tema
· SAYC Romania (IV)
· SAYC Romania (III)
· SAYC Romania (II)
· SAYC Romania (I)

 

 

  GIGASIMULTAN 11 - Iunie  
Atomic Bridge Club (2007-06-11)

axa Gigasimultan 11 iunie Salade joc % PE
1 45 Pavelescu Gheorghe-Brezan Ovidiu Chindia Targoviste 66.475 694
2 5 Mateescu Mihaela - Orosan Marius Apullum Alba Iulia 62.286 492
3 63 Radulescu Marian-Stegaroiu Marina Storad Ploiesti 62.175 393
4 52 Pozderie Dorel – Ghioc Liviu B.C. Bacau 59.987 337
5 402 Spiridonescu Razvan-Mihalcica Mircea B.C. Brasov 59.594 315
6 506 Ciuhu Laurentiu-Andries Mihai ATOMIC 59.441 293
7 505 Poenaru Ileana-Donciu Sabin ATOMIC 59.075 273
8 303 Bene Karoly-Guriuc Dan B.C. Brasov 58.926 254
9 501 Didea Horatiu-Calarasu Radu ATOMIC 57.995 237
10 25 Darvas Ladislau-Floroi Alexandru Tempo Oradea 57.799 221
11 604 Iancu Livia-Onea Monica-Enescu Dan ATOMIC 57.793 206
12 407 David Cristina-David Tudorel B.C. Brasov 57.726 192
13 15  Constantinescu Nicolae-Modi  U Craiova 57.397 179
14 16  Parvu-Stavrache Mihai U Craiova 57.394 167
15 306 Hess Carmen-Bararu Costel B.C. Brasov 57.028 156
16 305 Fulea Ilie-Soare Marin B.C. Brasov 56.664 146
17 54 Cruceanu Victor – Trofin Ovidiu B.C. Bacau 56.457 136
18 504 Fulga Cristian-Gutes Alexandru ATOMIC 56.132 127
19 31 Adriana Clipa - Dina Mergeani Samtronic Constanta 55.766 119
20 101 Chipail Gheorghe-Zavlovschi Adrian Club iasi 55.519 111
21 502 Marculetiu Ina-Rosca Gabriel ATOMIC 55.407 104
22 64 Fratian - Constantinoaia cornel Storad Ploiesti 54.673 97
23 44 Baronide Bogdan-Iordache Liviu Chindia Targoviste 54.108 91
24 56 Bacau3-Bacau4 B.C. Bacau 54.106 85
25 4 Cretiu Marian - Matei Paul Apullum Alba Iulia 53.983 80
26 62 Marina Bogdan-Gradinariu Radu Storad Ploiesti 53.356 75
27 11  Dragoescu-Mihai   U Craiova 53.003 70
28 104 Solomon-Ghitescu Club iasi 52.895 66
29 507 Dobroiu Costache-Ghelase Florin ATOMIC 52.766 62
30 2 Tisler Coriolan - Bora Paul Apullum Alba Iulia 52.629 58
31 503 Motea Lavinia-Cristea Irina ATOMIC 51.851 54
32 13  Oprica-Dinca   U Craiova 51.837 51
33 22 Janosy Cornelia-Milici Miodrag Tempo Oradea 51.587 48
34 46 Lupu Aurel-Popescu Dan Chindia Targoviste 51.576 45
35 406 Nicolau Dan-Orban Nicolau B.C. Brasov 51.555 42
36 23 Codoban Octavian-Janosy Tiberiu Tempo Oradea 51.362 40
37 403 Vasilescu Radu-Toma Dumitru B.C. Brasov 51.089 38
38 405 Benke Andrei-Kerekes Bela Geza B.C. Brasov 50.772 36
39 61 Badea Dorian-Moise Liviu Storad Ploiesti 50.608 34
40 65 Enache-Popina Storad Ploiesti 50.304 32
41 404 Balint Sandor-Moraru Dan B.C. Brasov 49.726 31
42 43 Popa Ciprian-Popa Anieta Chindia Targoviste 49.151 30
43 34 Sorin Ionescu - Dragos Lipici Samtronic Constanta 49.002 29
44 21 Ilisei Eustafie-Tempfli Zoltan Tempo Oradea 48.364 28
45 32 Gabi Dinescu - Florin Avrigeanu Samtronic Constanta 48.188 27
46 26 Daday Zsolt-Talhos Dan Tempo Oradea 47.811 26
47 103 Olteanu Romeo-Stanescu Ovidiu Club iasi 47.690 25
48 68 Gheorghita Iulian-Minca Serban Storad Ploiesti 47.101 24
49 33 Gelu Andreescu - Radu Oprica Samtronic Constanta 47.045 21
50 6 Mateescu Adrian - Tudor Lucia Apullum Alba Iulia 46.047 18
51 51 Dumitrascu Florin – Marcu Codrin B.C. Bacau 45.785 16
52 201 Cluci Virgil-Andarache Temistocle Club iasi 45.186 14
53 66 Darie Simina-Darie Costache Storad Ploiesti 44.788
54 601 Sarmes Dana-Szakacs Ioan ATOMIC 44.468
55 3 Kiss Letitia - Plesa Petru Apullum Alba Iulia 44.249
56 607 Dutu Adriana-Serea Gabriel ATOMIC 43.880
57 602 Macacu Tudor-Szabo Zsombor ATOMIC 43.650
58 41 Popa Carmen-Lupu Mariana Chindia Targoviste 43.253
59 24 Bartha Vasile Nicolae-Bruncsák Carol Tempo Oradea 43.077
60 605 Ungureanu Dan-Gavrila Cristina ATOMIC 42.813
61 401 Hecht Gheorghe-Leiter Emil B.C. Brasov 42.612
62 307 Serban Victor-Nanu Ciprian B.C. Brasov 42.411
63 14  Saceanu-Catut U Craiova 42.076
64 55 Timisescu Stefan – Boro Dante B.C. Bacau 41.911
65 302 Raita Luminita-Craciun Adrian B.C. Brasov 41.911
66 53 Baca1-Bacau2 B.C. Bacau 41.753
67 1 Orosan Andreea - Oprean Ciprian Apullum Alba Iulia 41.697
68 204 Nutescu Bogdan-Benta Cosmin Club iasi 40.888
69 606 Mugioiu Alexandru-Teodoreci Dragos ATOMIC 40.651
70 304 Cojan Adrian-Vintiloiu Tibi B.C. Brasov 40.329
71 301 Ioan Adrian-Donose B.C. Brasov 39.656
72 202 Matoianu Luigi-Boboc Andreea Club iasi 39.324
73 12  Udubasceanu-Mossang U Craiova 38.293
74 67 Bragadireanu-Precup Storad Ploiesti 36.995
75 603 Iacob Bogdan-Raducanu Adam ATOMIC 36.937
76 42 Preda Rares-Rosca Vasile Chindia Targoviste 35.437
77 102 Bordei Vasile-Rosu Ovidiu Club iasi 34.454
78 203 Blidarus Nicolae-Niculescu Ctin Club iasi 34.045


· Invatati bridge in limba romana
· Concurs de articole apr. 2006
· Turnee Romanesti pe BBO
· BRIDGE in 41 de povestiri vesele

:: ATOMIC BC
:: Club 7
:: IASI BC
:: alte linkuri
© 2002-2006 bridge-club.ro