Romanian Bridge Portal
·· 2017-11-21 ··

· Dupa autor
· Bishop Auckland coup si variatii pe tema
· SAYC Romania (IV)
· SAYC Romania (III)
· SAYC Romania (II)
· SAYC Romania (I)

 

 

  Overall Gigasimultan 2006-2007  
Dan Enescu (2007-04-10)

SIMULTAN ROMANESC 2006-2007
index CLUB AUG SEPT OCT NOV DEC IAN FEB Mar APR MAI IUN Iul Mar ApR P.E.
1 1759 Stavrache Mihai Universitatea Craiova 649 227 460 323 289 187 460 408 271 3274
2 913 Olteanu Romeo Club Iasi 156 281 208 810 350 278 837 191 3111
3 1447 Goldemberg Hary Club Iasi 819 810 350 837 191 3007
4 920 Bordei Vasile Club Iasi 543 239 149 511 113 594 51 2200
5 851 Cosma Marius Universitatea Craiova 227 460 323 187 460 408 2065
6 1448 Rosu Ovidiu Club Iasi 543 239 149 210 511 113 51 1816
7 2150 Mateescu Adrian Apulum Alba Iulia 32 765 137 67 55 575 46 1677
8 663 Dobroiu Costache Atomic Bucureşti 192 173 120 347 241 230 106 253 1662
9 213 Popa Ciprian Chindia Targoviste 136 32 71 59 225 720 369 23 1635
10 1716 Bura Andrei B.C. Braşov 30 140 368 211 395 34 259 74 57 1568
11 1725 Vasilescu Radu B.C. Braşov 30 140 368 211 395 34 259 74 57 1568
12 958 Iancu Stefan Club Iasi 26 49 24 81 575 32 59 640 1486
13 1059 Badea Dorian STORAD Ploiesti 206 150 194 113 32 115 160 36 312 1318
14 1059 Moise Liviu STORAD Ploiesti 206 150 194 113 32 115 160 36 312 1318
15 1823 Spiridonescu Razvan B.C. Braşov 112 399 460 40 93 129 54 1287
16 902 Matoianu Luigi Club Iasi 293 98 87 575 26 63 1142
17 778 Brezan Ovidiu Chindia Targoviste 32 160 225 720 1137
18 983 Ungureanu Danut Atomic Bucureşti 54 121 320 247 21 363 1126
19 1722 Mihalcica Mircea B.C. Braşov 237 399 171 40 93 129 54 1123
20 2200 Parvu Marcel Universitatea Craiova 223 581 289 1093
21 2199 Stavrache Romulus Universitatea Craiova 254 223 581 31 1089
22 209 Pavelescu Gheorghe Chindia Targoviste 136 160 59 87 369 163 103 1077
23 1210 Gheorghita Iulian STORAD Ploiesti 373 147 26 259 149 97 1051
24 1240 Mathe Adrian Locomotiva Bucureşti 192 173 120 28 71 454 1038
25 968 David Tudorel B.C. Braşov 40 434 42 27 43 261 166 1013
26 2017 Popescu Radu Club Iasi 156 819 32 1007
27 1489 Popescu Dan Apulum Alba Iulia 32 765 137 55 989
28 509 Zavloschi Adrian Club Iasi 221 208 30 31 214 67 40 178 989
29 253 Ghelase Florin Atomic Bucureşti 25 26 347 230 106 253 987
30 1231 Mîndruţa Constantin Samtronic Constanta 113 810 52 975
31 1688 Iordache Liviu Chindia Targoviste 63 52 26 52 210 277 291 971
32 914 Stanescu Ovidiu Club Iasi 81 278 594 953
33 1789 Codoban Octavian Rapid Tempo Oradea 59 105 59 25 225 312 155 940
34 34 Jánosy Tiberiu Rapid Tempo Oradea 59 105 59 25 225 312 155 940
35 1509 Dimcica Laurenţiu Samtronic Constanta 113 810 923
36 1691 Bivolaru Stelu Chindia Targoviste 63 26 52 210 277 291 919
37 1728 Darie Costache STORAD Ploiesti 179 181 49 344 78 84 915
38 1727 Darie Simina Felicia STORAD Ploiesti 179 181 49 344 78 84 915
39 56 Ilisei Eustafie Rapid Tempo Oradea 63 38 301 99 132 206 61 900
40 2145 Plesa Petru Marius Apulum Alba Iulia 91 22 66 76 23 575 20 873
41 202 Lupu Mariana Chindia Targoviste 315 262 40 172 29 34 852
42 55 Tempfli Zoltán Rapid Tempo Oradea 67 38 301 99 132 206 843
43 825 Catut Emil Universitatea Craiova 694 25 29 41 36 825
44 1266 Moraru Dan B.C. Braşov 237 75 298 145 42 797
45 1174 Dutu Adriana Simona Atomic Bucureşti 25 302 464 791
46 773 Balint Sandor B.C. Braşov 146 75 11 18 298 145 42 735
47 986 Bararu Constantin B.C. Braşov 111 34 51 37 33 21 261 166 714
48 1906 Enescu Dan Catalin Atomic Bucureşti 348 46 278 30 702
49 1707 Toma Dumitru Dorin B.C. Braşov 51 23 40 27 460 99 700
50 1354 Cosma Adrian Club Iasi 59 640 699
51 1482 Moraru Marius B.C. Braşov 40 86 261 171 141 699
52 2320 Brustureanu Bogdan Top Bridge Bucureşti 38 72 160 100 320 690
53 2175 Filip Florin Locomotiva Bucureşti 243 369 71 683
54 9752 Leiter Emil B.C. Braşov 492 18 28 145 683
55 614 Rosca Gabriel Marius Atomic Bucureşti 337 92 32 121 24 25 48 679
56 1090 Bordan Aurelia Cristina STORAD Ploiesti 24 128 35 17 82 33 355 674
57 935 Donose Aurel B.C. Braşov 27 169 373 49 49 667
58 1006 Leca Iancu B.C. Braşov 27 169 373 49 49 667
59 214 Popa Carmen Chindia Targoviste 315 16 87 23 220 661
60 1164 Mugioiu Alexandru Locomotiva Bucureşti 45 40 295 17 55 205 657
61 1882 Teodoreci Dragos Locomotiva Bucureşti 45 40 295 17 55 205 657
62 600 Marculetiu Ina Atomic Bucureşti 337 92 32 121 25 48 655
63 2162 Garneata Monica Apulum Alba Iulia 256 39 344 14 653
64 9487 Bud Costel Bucureşti 72 160 100 320 652
65 1089 Bordan Marcel STORAD Ploiesti 128 35 17 82 33 355 650
66 905 Helgiu Nicolae Club Iasi 649 649
67 1586 Miron Marian Club Iasi 649 649
68 2167 Tisler Coriolan Apulum Alba Iulia 167 275 25 52 122 641
69 703 Nutescu Bogdan Club Iasi 26 281 29 31 183 87 637
70 924 Ungureanu Irina Elena Club Iasi 87 63 183 87 178 598
71 1067 Macacu Tudor Atomic Bucureşti 36 48 464 46 594
72 849 Gradinariu Radu Bucureşti 34 139 327 87 587
73 xxx Tudosa Stelica Chindia Targoviste 262 52 163 103 580
74 1510 Filimon Adrian Club Iasi 221 30 214 67 40 572
75 1713 Craciun Adrian B.C. Braşov 30 27 183 200 60 65 565
76 1678 Raita Luminţa B.C. Braşov 30 27 183 200 60 65 565
77 919 Chipail Gheorghe Club Iasi 293 98 29 26 110 556
78 672 Marina Bogdan Atomic Bucureşti 139 327 87 553
79 874 David Cristina B.C. Braşov 434 42 27 43 546
80 1620 Chiser Sava Atomic Bucureşti 18 348 24 123 28 541
81 927 Hecht Gheorghe B.C. Braşov 492 18 28 538
82 1417 Bartha Vasile Nicolae Rapid Tempo Oradea 12 20 395 29 69 525
83 21 Brumcsák Carol Rapid Tempo Oradea 12 20 395 29 69 525
84 1443 Chitovanu Ovidiu Club Iasi 119 55 28 280 43 525
85 216 Preda Laurentiu Chindia Targoviste 244 40 172 29 34 519
86 938 Turcu Dan B.C. Braşov 27 86 261 141 515
87 963 Nicolau Dan B.C. Braşov 196 284 24 504
88 9431 Orban Elek B.C. Braşov 196 284 24 504
89 721 Caravia Robertino STORAD Ploiesti 373 26 97 496
90 1397 Lupulescu Laur Top Bucureşti 38 198 13 241 490
91 812 Andrieş Mihai Atomic Bucureşti 26 316 93 22 32 489
92 684 Guteş Alexandru Atomic Bucureşti 16 19 454 489
93 2116 Constantinescu Florin Universitatea Craiova 42 43 36 31 331 483
94 866 Mitran Bogdan Universitatea Craiova 42 43 36 31 331 483
95 848 Stafie Diana Atomic Bucureşti 198 49 236 483
96 670 Stegaroiu Marina Atomic Bucureşti 34 243 151 23 19 470
97 1195 Apostolache Catalin STORAD Ploiesti 174 294 468
98 2165 Bora Paul Apulum Alba Iulia 275 25 23 122 445
99 1103 Ciuhu Laurentiu Atomic Bucureşti 52 316 41 32 441
100 1 Calarauu Radu Atomic Bucureşti 99 55 49 236 439
101 1613 Negoescu Anton Top Bridge Bucureşti 305 121 426
102 1238 Rusu Vlad Locomotiva Bucureşti 54 121 247 422
103 949 Kerekes Bela-Geza B.C. Braşov 45 11 171 115 79 421
104 1747 Stoica Vladimir Samtronic Constanta 149 173 96 418
105 959 Boboc Andreea Magdalena Club Iasi 54 24 210 63 63 414
106 2089 Vulcan Bogdan Atomic Bucureşti 52 58 63 241 414
107 1098 Moscovici Fabian CFR Galaţi 408 408
108 1097 Petre Mircea Sorin CFR Galaţi 408 408
109 2158 Tudor Lucia Apulum Alba Iulia 31 344 26 401
110 324 Niculescu Valeriu Samtronic Constanta 23 130 246 399
111 2153 Cretiu Marian Apulum Alba Iulia 85 18 66 46 183 398
112 1319 Grigoriu Mihai Locomotiva Bucureşti 273 63 59 395
113 Huma Cristian Locomotiva Bucureşti 30 363 393
114 1549 Ilie Mugurel Locomotiva Bucureşti 324 63 387
115 611 Petculescu Adrian Alexandru Locomotiva Bucureşti 324 63 387
116 2025 Albrecht Irvin Club Iasi 55 280 43 378
117 1878 Ionita Marius Locomotiva Bucureşti 369 369
118 954 Voinescu Tudor B.C. Braşov 48 45 27 18 99 118 355
119 48 Daday Zsolt Rapid Tempo Oradea 158 21 174 353
120 989 Bene Karol B.C. Braşov 24 21 16 171 115 347
121 Andreescu Gelu Samtronic Constanta 246 90 336
122 1592 Fulea Ilie B.C. Braşov 161 21 22 19 82 27 332
123 2065 Matei Paul Apulum Alba Iulia 85 18 46 183 332
124 982 Balint Mihaela Locomotiva Bucureşti 320 320
125 590 Szakacs Ioan Locomotiva Bucureşti 212 62 46 320
126 997 Hess Carmen B.C. Braşov 100 18 37 35 82 45 317
127 2151 Mateescu Mihaela Apulum Alba Iulia 29 29 15 21 67 130 26 317
128 1553 Orosan Marius Apulum Alba Iulia 29 29 15 21 67 130 26 317
129 2004 Baronide Bogdan Chindia Targoviste 244 71 315
130 1331 Guric Dan B.C. Braşov 100 18 35 82 79 314
131 1083 Minca Serban Dan STORAD Ploiesti 259 52 311
132 2308 Garneata Catalin Apulum Alba Iulia 256 39 14 309
133 647 Padureanu Viorel Atomic Bucureşti 278 30 308
134 1332 Iordache Andreea Locomotiva Bucureşti 305 305
135 1130 Dutu Octavian Atomic Bucureşti 302 302
136 9575 Lazar Bazil Universitatea Craiova 197 71 31 299
137 1042 Pitulan Mircea Gabriel Universitatea Craiova 197 71 31 299
138 1481 Iancu Cristina Livia Pro Consul Bucureşti 97 131 13 32 25 298
139 921 Rusu Sorin B.C. Braşov 127 32 139 298
140 Moraru STORAD Ploiesti 294 294
141 1014 Soare Marin B.C. Braşov 161 19 82 27 289
142 1694 Donciu Sabin Atomic Bucureşti 273 10 283
143 1078 Nistor Radu STORAD Ploiesti 104 174 278
144 1062 Szabo Zsombor Atomic Bucureşti 212 62 274
145 Nicoara Universitatea Craiova 271 271
146 903 Ceia Titus Club Iasi 119 122 28 269
147 881 Mossang Eduard Universitatea Craiova 139 107 22 268
148 1548 Raducanu Dan Atomic Bucureşti 62 71 106 28 267
149 201 Lupu Aurel Chindia Targoviste 28 18 220 266
150 1822 Hermann László Rapid Tempo Oradea 63 21 174 258
151 862 Silvaşanu Adrian Universitatea Craiova 254 254
152 Dragoescu Mihai Universitatea Craiova 196 16 40 252
153 1646 Mihai Cristi Universitatea Craiova 196 16 40 252
154 932 Ioan Adrian B.C. Braşov 146 51 33 21 251
155 2146 Kiss Letiţia Apulum Alba Iulia 31 160 13 46 250
156 1206 Motea Lavinia Locomotiva Bucureşti 107 135 242
157 631 Mihai Radu Locomotiva Bucureşti 241 241
158 2159 Tudor Paul Apulum Alba Iulia 91 22 76 52 241
159 809 Constantinoaia Corneliu STORAD Ploiesti 88 30 46 41 26 231
160 9682 Bacalu Iancu Samtronic Constanta 23 130 20 54 227
161 1451 Balan Ion RBP Piatra Neamt 226 226
162 802 Nicolau Valentin RBP Piatra Neamt 226 226
163 1596 Orbán Alexandru Rapid Tempo Oradea 67 158 225
164 1733 Copadineanu Sorin Samtronic Constanta 76 52 96 224
165 xxx Dobrica Laurentiu STORAD Ploiesti 25 147 52 224
166 9675 Bichea Adrian Universitatea Craiova 77 38 32 74 221
167 1163 Stupcanu Alexandra Locomotiva Bucureşti 131 33 32 25 221
168 729 Ionescu Elena Samtronic Constanta 18 22 173 213
169 961 Nanu Ciprian Costică B.C. Braşov 67 139 206
170 645 Gergely Zoltan Locomotiva Bucureşti 36 48 121 205
171 823 Safta Florin Atomic Bucureşti 71 106 24 201
172 1313 Atanasoaie Delia Locomotiva Bucureşti 70 126 196
173 1150 Oprean Ciprian Apulum Alba Iulia 167 26 193
174 973 Damboianu Calin B.C. Braşov 51 23 40 31 45 190
175 2012 Lipici Dragoş Samtronic Constanta 18 149 20 187
176 9793 Daday Csaba Rapid Tempo Oradea 185 185
177 49 Daday Ildikó Rapid Tempo Oradea 185 185
178 1396 Dinca Alexandru Universitatea Craiova 81 88 15 184
179 xxx Gruia Daniela Atomic Bucureşti 184 184
180 xxx Marinache Atomic Bucureşti 184 184
181 1405 Suciu Octavian Universitatea Craiova 77 107 184
182 1374 Floroi Alexandru Rapid Tempo Oradea 26 106 46 178
183 2147 Kiss Zoltan Apulum Alba Iulia 160 13 173
184 712 Radulescu Marian STORAD Ploiesti 149 19 168
185 1085 Stanca Dorian STORAD Ploiesti 24 88 30 26 168
186 xxx Talhos Dan Rapid Tempo Oradea 14 36 46 72 168
187 1641 Udubasanu Toma Universitatea Craiova 139 22 161
188 820 Sarmes Dana Atomic Bucureşti 49 11 99 159
189 912 Andarache Temistocle Club Iasi 94 57 151
190 2021 Cluci Virgil Club Iasi 94 57 151
191 88 Popescu Mircea Universitatea Cluj 151 151
192 1545 Olaru Alin B.C. Braşov 38 112 150
193 772 Popa Valentin Claudiu Atomic Bucureşti 66 82 148
194 1027 Cristea Irina Petronela CFR Galaţi 11 135 146
195 Grozea Constantin B.C. Braşov 145 145
196 942 Gheorghiu Tudor B.C. Braşov 111 27 138
197 1207 Mathe Maria Locomotiva Bucureşti 107 28 135
198 9240 Darvas Laszló Rapid Tempo Oradea 26 106 132
199 1671 Marcoci Leonard RBP Piatra Neamt 130 130
200 1202 Popescu Mihail RBP Piatra Neamt 130 130
201 987 Filipescu Mircea B.C. Braşov 127 127
202 Oprisan Lavinia Locomotiva Bucureşti 126 126
203 9643 Sigartau Ileana Atomic Bucureşti 80 30 14 124
204 9636 Sigartau Valeriu Atomic Bucureşti 80 30 14 124
205 908 Gradinaru Vasile Club Iasi 122 122
206 1702 Stroia Auxilian Rapid Tempo Oradea 14 36 72 122
207 859 Dinescu Gabriel Samtronic Constanta 43 76 119
208 1551 Orosan Andreea Apulum Alba Iulia 31 67 20 118
209 Serban Victor B.C. Braşov 118 118
210 xxx Micu Dan Club Iasi 114 114
211 1777 Tomosoiu Dan Club Iasi 114 114
212 1037 Enache Aurel STORAD Ploiesti 94 18 112
213 1078 Popina Stefan STORAD Ploiesti 94 18 112
214 Paraschiv Daniela Club Iasi 110 110
215 771 Raducanu Sabina Atomic Bucureşti 62 46 108
216 1079 Nistor Silviu Cristian STORAD Ploiesti 104 104
217 1649 Stoican Alin Universitatea Craiova 88 15 103
218 9307 Cojan Adrian B.C. Braşov 24 16 28 34 102
219 2280 Radu Valentin Atomic Bucureşti 97 97
220 2197 Saceanu Valentin Universitatea Craiova 25 29 41 95
221 9522 Constantinescu Mircea Universitatea Craiova 94 94
222 9652 Notulescu Dan Universitatea Craiova 94 94
223 2219 Bosneag Mihai Samtronic Constanta 93 93
224 1513 Dobrin Florin Samtronic Constanta 93 93
225 644 Duţa Sorin Atomic Bucureşti 93 93
226 984 Vintiloiu Tiberiu B.C. Braşov 30 28 34 92
227 Daian D Samtronic Constanta 90 90
228 xxx Niculescu Constantin Club Iasi 8 81 89
229 774 Lupsan Octavian Atomic Bucureşti 66 21 87
230 Jánosy Cornelia Rapid Tempo Oradea 48 38 86
231 Milici Miodrag Rapid Tempo Oradea 48 38 86
232 xxx Dobrescu Samisa Atomic Bucureşti 82 82
233 1732 Blidarus Nicolae Club Iasi 81 81
234 869 Constantinescu Nicolae Universitatea Craiova 81 81
235 1931 Popescu Dragos Bucureşti 80 80
236 9761 Vassalo Alex Bucureşti 80 80
237 xxx Jugaru Lucian CFR Galaţi 77 77
238 1756 Oprica Radu Samtronic Constanta 55 22 77
239 1094 Petrea Octavian CFR Galaţi 77 77
240 765 Aldescu Mihail B.C. Braşov 76 76
241 975 Moraru Gheorghe B.C. Braşov 76 76
242 1036 Ciuhu Anda Atomic Bucureşti 75 75
243 824 Fica Manuela Bucureşti 75 75
244 Modi Universitatea Craiova 74 74
245 764 Belchita Alexandru Atomic Bucureşti 28 43 71
246 xxx Caracas Universitatea Craiova 70 70
247 1692 Cotescu Darrian Bogdan Atomic Bucureşti 70 70
248 867 Palamariuc Liviu Universitatea Craiova 70 70
249 1427 Popa Radu B.C. Braşov 67 67
250 675 Vlad Radu Locomotiva Bucureşti 46 21 67
251 Lata Janos Rapid Tempo Oradea 61 61
252 797 Catana Marius Apulum Alba Iulia 21 38 59
253 2178 Diaconescu Vlad Locomotiva Bucureşti 59 59
254 Ganea Universitatea Craiova 58 58
255 1432 Petrescu Mircea Locomotiva Bucureşti 58 58
256 Stanescu Universitatea Craiova 58 58
257 1072 Fratian Eugen Iuliu STORAD Ploiesti 15 41 56
258 1715 Babos Csaba B.C. Braşov 39 16 55
259 731 Cristea Veronica Samtronic Constanta 55 55
260 Didea Horatiu Atomic Bucureşti 55 55
261 Gaina Nicolae B.C. Braşov 39 16 55
262 Militaru Elisabeta Samtronic Constanta 54 54
263 2181 Romascu Sergiu Club Iasi 54 54
264 796 Chira Valer Apulum Alba Iulia 21 31 52
265 818 Popovici Dorel B.C. Braşov 48 48
266 1489 Popescu Dan Chindia Targoviste 28 18 46
267 xxx Avrigeanu F Samtronic Constanta 43 43
268 xxx Georgescu Virgil B.C. Braşov 21 22 43
269 763 Szabo Vasile Atomic Bucureşti 43 43
270 826 Fica Dan Locomotiva Bucureşti 41 41
271 Anastasescu Club Iasi 39 39
272 2022 Benta Cozmin Club Iasi 39 39
273 Badea Universitatea Craiova 38 38
274 Cadar Constantin Apulum Alba Iulia 38 38
275 xxx Vasile Sorin B.C. Braşov 38 38
276 1562 Busuioc Dan Club Iasi 37 37
277 1521 Constantinescu Razvan Club Iasi 37 37
278 Popescu Alexandru Bucureşti 37 37
279 Posea Vlad Atomic Bucureşti 37 37
280 1182 Agica Bogdan Atomic Bucureşti 36 36
281 1261 Agica Marius Atomic Bucureşti 36 36
282 Vladuti Universitatea Craiova 36 36
283 1495 Istrate Vasile Top Bucuresti 35 35
284 1242 Popa Ionut Top Bucuresti 35 35
285 988 Bene Agnes B.C. Braşov 34 34
286 xxx Mazanidis Atomic Bucureşti 34 34
287 1165 Poenaru Ana Maria Locomotiva Bucureşti 34 34
288 850 Gusita Cristian Locomotiva Bucureşti 33 33
289 814 Ivan Cosmin Atomic Bucureşti 14 19 33
290 1516 Magureanu Silviu B.C. Braşov 32 32
291 Stanculete Universitatea Craiova 32 32
292 1751 Boroghina Radu Universitatea Craiova 31 31
293 206 Tudor Ion Chindia Targoviste 17 14 31
294 780 Dobrescu Raluca Locomotiva Bucureşti 30 30
295 xxx Tudose Florin B.C. Braşov 30 30
296 Eva Razvan Club Iasi 29 29
297 xxx Manache O. Club Iasi 29 29
298 1682 Boengiu Constantin RBP Piatra Neamt 28 28
299 446 Bran Alexandru Universitatea Craiova 28 28
300 9676 Mucenic Costel Universitatea Craiova 28 28
301 1667 Tataru Vlad RBP Piatra Neamt 28 28
302 Georgescu Bogdan Bucuresti 27 27
303 Giogu Mihai Samtronic Constanta 27 27
304 Mergeani Dina Samtronic Constanta 27 27
305 2279 Urbanovici Doru Catalin Atomic Bucureşti 27 27
306 2160 Patrascu Mihai STORAD Ploiesti 25 25
307 1624 Enache Cristinel Atomic Bucureşti 24 24
308 1204 Vasile Adrian RBP Piatra Neamt 24 24
309 1004 Vasile Diana RBP Piatra Neamt 24 24
310 Potcovaru Adrian Bucuresti 23 23
311 810 Dan Manuel Ionut Atomic Bucureşti 22 22
312 776 Gavrila Cristina Locomotiva Bucureşti 22 22
313 684 Gutes Alexandru Atomic Bucureşti 22 22
314 775 Lupsan Corina Atomic Bucureşti 21 21
315 1962 Ghilac Adrian Atomic Bucureşti 20 20
316 xxx Pasa Ionel Atomic Bucureşti 20 20
317 1485 Stancu Mircea Atomic Bucureşti 19 19
318 1942 Horobet Stefan Atomic Bucureşti 18 18
319 215 Cristea Ionel Chindia Targoviste 17 17
320 657 Costa Foru Constantin Locomotiva Bucureşti 16 16
321 xxx Varjoche Adina Chindia Targoviste 16 16
322 9122 Cosmanescu Andrei STORAD Ploiesti 15 15
323 1454 Filip Olimpia Locomotiva Bucureşti 15 15
324 1572 Iovescu Silviu Locomotiva Bucureşti 15 15
325 815 Harabagiu Oana Atomic Bucureşti 14 14
326 Motoroiu Viorel Chindia Targoviste 14 14
327 934 Artenie Constantin RBP Piatra Neamt 13 13
328 Cimpoia Nicolae B.C. Braşov 13 13
329 929 David Mihai RBP Piatra Neamt 13 13
330 Popa Radu B.C. Braşov 13 13
331 1123 Poenaru Ileana Atomic Bucureşti 10 10
332 1739 Loghin Oana Club Iasi 8 8


alte articole de acelasi autor

· Invatati bridge in limba romana
· Concurs de articole apr. 2006
· Turnee Romanesti pe BBO
· BRIDGE in 41 de povestiri vesele

:: ATOMIC BC
:: Club 7
:: IASI BC
:: alte linkuri
© 2002-2006 bridge-club.ro