Romanian Bridge Portal
·· 2017-11-23 ··

· Dupa autor
· Bishop Auckland coup si variatii pe tema
· SAYC Romania (IV)
· SAYC Romania (III)
· SAYC Romania (II)
· SAYC Romania (I)

 

 

  Ovreall GIGASIMULTAN 2006-2007  
Atomic Bridge Club (2007-01-21)

SIMULTAN ROMANESC 2006-2007
index CLUB AUG SEPT OCT NOV DEC IAN P.E.
1 1759 Stavrache Mihai Universitatea Craiova 649 227 460 323 289 187 2135
2 1447 Goldemberg Hary Club Iasi 819 810 350 1979
3 913 Olteanu Romeo Club Iasi 156 281 208 810 350 1805
4 1448 Rosu Ovidiu Club Iasi 543 239 149 210 511 1652
5 920 Bordei Vasile Club Iasi 543 239 149 511 1442
6 663 Dobroiu Costache Atomic Bucureşti 192 173 120 347 241 230 1303
7 213 Popa Ciprian Chindia Targoviste 136 32 71 59 225 720 1243
8 851 Cosma Marius Universitatea Craiova 227 460 323 187 1197
9 1716 Bura Andrei B.C. Braşov 30 140 368 211 395 34 1178
10 1725 Vasilescu Radu B.C. Braşov 30 140 368 211 395 34 1178
11 778 Brezan Ovidiu Chindia Targoviste 32 160 225 720 1137
12 2200 Parvu Marcel Universitatea Craiova 223 581 289 1093
13 2199 Stavrache Romulus Universitatea Craiova 254 223 581 31 1089
14 902 Matoianu Luigi Club Iasi 293 98 87 575 26 1079
15 2150 Mateescu Adrian Apulum Alba Iulia 32 765 137 67 55 1056
16 1823 Spiridonescu Razvan B.C. Braşov 112 399 460 40 1011
17 2017 Popescu Radu Club Iasi 156 819 32 1007
18 1489 Popescu Dan Apulum Alba Iulia 32 765 137 55 989
19 1722 Mihalcica Mircea B.C. Braşov 237 399 171 40 847
20 1210 Gheorghita Iulian STORAD Ploiesti 373 147 26 259 27 832
21 202 Lupu Mariana Chindia Targoviste 315 262 40 172 29 818
22 1174 Dutu Adriana Simona Atomic Bucureşti 25 302 464 791
23 958 Iancu Stefan Club Iasi 26 49 24 81 575 32 787
24 825 Catut Emil Universitatea Craiova 694 25 29 748
25 983 Ungureanu Danut Atomic Bucureşti 54 121 320 247 742
26 1059 Badea Dorian STORAD Ploiesti 206 150 194 113 32 23 718
27 1059 Moise Liviu STORAD Ploiesti 206 150 194 113 32 23 718
28 509 Zavloschi Adrian Club Iasi 221 208 30 31 214 704
29 1482 Moraru Marius B.C. Braşov 40 86 261 171 141 699
30 1906 Enescu Dan Catalin Atomic Bucureşti 348 46 278 672
31 935 Donose Aurel B.C. Braşov 27 169 373 49 49 667
32 1006 Leca Iancu B.C. Braşov 27 169 373 49 49 667
33 905 Helgiu Nicolae Club Iasi 649 649
34 1586 Miron Marian Club Iasi 649 649
35 2162 Garneata Monica Apulum Alba Iulia 256 39 344 639
36 55 Tempfli Zoltán Rapid Tempo Oradea 67 38 301 99 132 637
37 56 Ilisei Eustafie Rapid Tempo Oradea 63 38 301 99 132 633
38 253 Ghelase Florin Atomic Bucureşti 25 26 347 230 628
39 2175 Filip Florin Locomotiva Bucureşti 243 369 612
40 614 Rosca Gabriel Marius Atomic Bucureşti 337 92 32 121 24 606
41 1707 Toma Dumitru Dorin B.C. Braşov 51 23 40 27 460 601
42 1067 Macacu Tudor Atomic Bucureşti 36 48 464 46 594
43 968 David Tudorel B.C. Braşov 40 434 42 27 43 586
44 600 Marculetiu Ina Atomic Bucureşti 337 92 32 121 582
45 1728 Darie Costache STORAD Ploiesti 179 181 49 162 571
46 1727 Darie Simina Felicia STORAD Ploiesti 179 181 49 162 571
47 874 David Cristina B.C. Braşov 434 42 27 43 546
48 2167 Tisler Coriolan Apulum Alba Iulia 167 275 25 52 519
49 938 Turcu Dan B.C. Braşov 27 86 261 141 515
50 1620 Chiser Sava Atomic Bucureşti 18 348 24 123 513
51 1240 Mathe Adrian Locomotiva Bucureşti 192 173 120 28 513
52 927 Hecht Gheorghe B.C. Braşov 492 18 510
53 9752 Leiter Emil B.C. Braşov 492 18 510
54 849 Gradinariu Radu Atomic Bucureşti 34 139 327 500
55 216 Preda Laurentiu Chindia Targoviste 244 40 172 29 485
56 1443 Chitovanu Ovidiu Club Iasi 119 55 28 280 482
57 963 Nicolau Dan B.C. Braşov 196 284 480
58 9431 Orban Elek B.C. Braşov 196 284 480
59 1090 Bordan Aurelia Cristina STORAD Ploiesti 24 128 35 17 265 469
60 672 Marina Bogdan Atomic Bucureşti 139 327 466
61 1510 Filimon Adrian Club Iasi 221 30 214 465
62 919 Chipail Gheorghe Club Iasi 293 98 29 26 446
63 1089 Bordan Marcel STORAD Ploiesti 128 35 17 265 445
64 209 Pavelescu Gheorghe Chindia Targoviste 136 160 59 87 442
65 1713 Craciun Adrian B.C. Braşov 30 27 183 200 440
66 1678 Raita Luminţa B.C. Braşov 30 27 183 200 440
67 812 Andrieş Mihai Atomic Bucureşti 26 316 93 435
68 670 Stegaroiu Marina Atomic Bucureşti 34 243 151 428
69 721 Caravia Robertino STORAD Ploiesti 373 26 27 426
70 1238 Rusu Vlad Locomotiva Bucureşti 54 121 247 422
71 214 Popa Carmen Chindia Targoviste 315 16 87 418
72 1103 Ciuhu Laurentiu Atomic Bucureşti 52 316 41 409
73 1098 Moscovici Fabian CFR Galaţi 408 408
74 1097 Petre Mircea Sorin CFR Galaţi 408 408
75 1164 Mugioiu Alexandru Locomotiva Bucureşti 45 40 295 17 397
76 1882 Teodoreci Dragos Locomotiva Bucureşti 45 40 295 17 397
77 1319 Grigoriu Mihai Locomotiva Bucureşti 273 63 59 395
78 1549 Ilie Mugurel Locomotiva Bucureşti 324 63 387
79 611 Petculescu Adrian Alexandru Locomotiva Bucureşti 324 63 387
80 2158 Tudor Lucia Apulum Alba Iulia 31 344 375
81 1083 Minca Serban Dan STORAD Ploiesti 259 115 374
82 2320 Brustureanu Bogdan Top Bridge Bucureşti 38 72 160 100 370
83 1878 Ionita Marius Locomotiva Bucureşti 369 369
84 703 Nutescu Bogdan Club Iasi 26 281 29 31 367
85 48 Daday Zsolt Rapid Tempo Oradea 158 21 174 353
86 959 Boboc Andreea Magdalena Club Iasi 54 24 210 63 351
87 2025 Albrecht Irvin Club Iasi 55 280 335
88 9487 Bud Costel Bucureşti 72 160 100 332
89 809 Constantinoaia Corneliu STORAD Ploiesti 88 30 46 41 123 328
90 2165 Bora Paul Apulum Alba Iulia 275 25 23 323
91 982 Balint Mihaela Locomotiva Bucureşti 320 320
92 590 Szakacs Ioan Locomotiva Bucureşti 212 62 46 320
93 2004 Baronide Bogdan Chindia Targoviste 244 71 315
94 xxx Tudosa Stelica Chindia Targoviste 262 52 314
95 1266 Moraru Dan B.C. Braşov 237 75 312
96 1332 Iordache Andreea Locomotiva Bucureşti 305 305
97 1613 Negoescu Anton Top Bridge Bucureşti 305 305
98 1130 Dutu Octavian Atomic Bucureşti 302 302
99 2308 Garneata Catalin Apulum Alba Iulia 256 39 295
100 986 Bararu Constantin B.C. Braşov 111 34 51 37 33 21 287
101 1694 Donciu Sabin Atomic Bucureşti 273 10 283
102 647 Padureanu Viorel Bucureşti 278 278
103 2145 Plesa Petru Marius Apulum Alba Iulia 91 22 66 76 23 278
104 1062 Szabo Zsombor Atomic Bucureşti 212 62 274
105 997 Hess Carmen B.C. Braşov 100 18 37 35 82 272
106 903 Ceia Titus Club Iasi 119 122 28 269
107 9575 Lazar Bazil Universitatea Craiova 197 71 268
108 1042 Pitulan Mircea Gabriel Universitatea Craiova 197 71 268
109 1822 Hermann László Rapid Tempo Oradea 63 21 174 258
110 862 Silvaşanu Adrian Universitatea Craiova 254 254
111 932 Ioan Adrian B.C. Braşov 146 51 33 21 251
112 773 Balint Sandor B.C. Braşov 146 75 11 18 250
113 1397 Lupulescu Laur Atomic Bucureşti 38 198 13 249
114 1789 Codoban Octavian Rapid Tempo Oradea 59 105 59 25 248
115 34 Jánosy Tiberiu Rapid Tempo Oradea 59 105 59 25 248
116 881 Mossang Eduard Universitatea Craiova 139 107 246
117 1481 Iancu Cristina Livia Pro Consul Bucureşti 97 131 13 241
118 631 Mihai Radu Locomotiva Bucureşti 241 241
119 2159 Tudor Paul Apulum Alba Iulia 91 22 76 52 241
120 1548 Raducanu Dan Atomic Bucureşti 62 71 106 239
121 1331 Guric Dan B.C. Braşov 100 18 35 82 235
122 1451 Balan Ion RBP Piatra Neamt 226 226
123 802 Nicolau Valentin RBP Piatra Neamt 226 226
124 1596 Orbán Alexandru Rapid Tempo Oradea 67 158 225
125 1078 Nistor Radu STORAD Ploiesti 104 115 219
126 1592 Fulea Ilie B.C. Braşov 161 21 22 204
127 2146 Kiss Letiţia Apulum Alba Iulia 31 160 13 204
128 823 Safta Florin Atomic Bucureşti 71 106 24 201
129 848 Stafie Diana Atomic Bucureşti 198 198
130 1688 Iordache Liviu Chindia Targoviste 63 52 26 52 193
131 9793 Daday Csaba Rapid Tempo Oradea 185 185
132 49 Daday Ildikó Rapid Tempo Oradea 185 185
133 xxx Gruia Daniela Atomic Bucureşti 184 184
134 xxx Marinache Atomic Bucureşti 184 184
135 1405 Suciu Octavian Universitatea Craiova 77 107 184
136 1374 Floroi Alexandru Rapid Tempo Oradea 26 106 46 178
137 2147 Kiss Zoltan Apulum Alba Iulia 160 13 173
138 2089 Vulcan Bogdan Atomic Bucureşti 52 58 63 173
139 xxx Dobrica Laurentiu STORAD Ploiesti 25 147 172
140 2153 Cretiu Marian Apulum Alba Iulia 85 18 66 169
141 1396 Dinca Alexandru Universitatea Craiova 81 88 169
142 xxx Talhos Dan Rapid Tempo Oradea 14 36 46 72 168
143 2012 Lipici Dragoş Samtronic Constanta 18 149 167
144 1150 Oprean Ciprian Apulum Alba Iulia 167 167
145 1163 Stupcanu Alexandra Locomotiva Bucureşti 131 33 164
146 2151 Mateescu Mihaela Apulum Alba Iulia 29 29 15 21 67 161
147 1553 Orosan Marius Apulum Alba Iulia 29 29 15 21 67 161
148 1014 Soare Marin B.C. Braşov 161 161
149 921 Rusu Sorin B.C. Braşov 127 32 159
150 820 Sarmeş Dana Atomic Bucureşti 49 11 99 159
151 1 Calaraşu Radu Atomic Bucureşti 99 55 154
152 9682 Bacalu Iancu Samtronic Constanta 23 130 153
153 324 Niculescu Valeriu Samtronic Constanta 23 130 153
154 88 Popescu Mircea Universitatea Cluj 151 151
155 1545 Olaru Alin B.C. Braşov 38 112 150
156 924 Ungureanu Irina Elena Club Iasi 87 63 150
157 1747 Stoica Vladimir Samtronic Constanta 149 149
158 772 Popa Valentin Claudiu Atomic Bucureşti 66 82 148
159 973 Damboianu Calin B.C. Braşov 51 23 40 31 145
160 1085 Stanca Dorian STORAD Ploiesti 24 88 30 142
161 1691 Bivolaru Stelu Chindia Targoviste 63 26 52 141
162 1641 Udubasanu Toma Universitatea Craiova 139 139
163 942 Gheorghiu Tudor B.C. Braşov 111 27 138
164 954 Voinescu Tudor B.C. Braşov 48 45 27 18 138
165 1207 Mathe Maria Locomotiva Bucureşti 107 28 135
166 9240 Darvas Laszló Rapid Tempo Oradea 26 106 132
167 1671 Marcoci Leonard RBP Piatra Neamt 130 130
168 1202 Popescu Mihail RBP Piatra Neamt 130 130
169 987 Filipescu Mircea B.C. Braşov 127 127
170 9643 Sigartau Ileana Atomic Bucureşti 80 30 14 124
171 9636 Sigartau Valeriu Atomic Bucureşti 80 30 14 124
172 908 Gradinaru Vasile Club Iasi 122 122
173 1702 Stroia Auxilian Rapid Tempo Oradea 14 36 72 122
174 2116 Constantinescu Florin Universitatea Craiova 42 43 36 121
175 866 Mitran Bogdan Universitatea Craiova 42 43 36 121
176 859 Dinescu Gabriel Samtronic Constanta 43 76 119
177 9675 Bichea Adrian Universitatea Craiova 77 38 115
178 xxx Micu Dan Club Iasi 114 114
179 1777 Tomosoiu Dan Club Iasi 114 114
180 1509 Dimcica Laurenţiu Samtronic Constanta 113 113
181 1231 Mîndruţa Constantin Samtronic Constanta 113 113
182 771 Raducanu Sabina Atomic Bucureşti 62 46 108
183 1206 Motea Lavinia Locomotiva Bucureşti 107 107
184 1079 Nistor Silviu Cristian STORAD Ploiesti 104 104
185 2065 Matei Paul Apulum Alba Iulia 85 18 103
186 1551 Orosan Andreea Apulum Alba Iulia 31 67 98
187 2280 Radu Valentin Atomic Bucureşti 97 97
188 912 Andarache Temistocle Club Iasi 94 94
189 2021 Cluci Virgil Club Iasi 94 94
190 9522 Constantinescu Mircea Universitatea Craiova 94 94
191 9652 Notulescu Dan Universitatea Craiova 94 94
192 2219 Bosneag Mihai Samtronic Constanta 93 93
193 1513 Dobrin Florin Samtronic Constanta 93 93
194 644 Duţa Sorin Atomic Bucureşti 93 93
195 1649 Stoican Alin Universitatea Craiova 88 88
196 774 Lupsan Octavian Atomic Bucureşti 66 21 87
197 645 Gergely Zoltan Locomotiva Bucureşti 36 48 84
198 xxx Dobrescu Samisa Atomic Bucureşti 82 82
199 869 Constantinescu Nicolae Universitatea Craiova 81 81
200 914 Stanescu Ovidiu Club Iasi 81 81
201 1931 Popescu Dragos Bucureşti 80 80
202 9761 Vassalo Alex Bucureşti 80 80
203 xxx Jugaru Lucian CFR Galaţi 77 77
204 1756 Oprica Radu Samtronic Constanta 55 22 77
205 1094 Petrea Octavian CFR Galaţi 77 77
206 1733 Copadineanu Sorin Samtronic Constanta 76 76
207 1036 Ciuhu Anda Atomic Bucureşti 75 75
208 824 Fica Manuela Bucureşti 75 75
209 764 Belchita Alexandru Atomic Bucureşti 28 43 71
210 1313 Atanasoaie Delia Locomotiva Bucureşti 70 70
211 xxx Caracas Universitatea Craiova 70 70
212 1692 Cotescu Darrian Bogdan Atomic Bucureşti 70 70
213 867 Palamariuc Liviu Universitatea Craiova 70 70
214 961 Nanu Ciprian Costică B.C. Braşov 67 67
215 1427 Popa Radu B.C. Braşov 67 67
216 989 Bene Karol B.C. Braşov 24 21 16 61
217 2178 Diaconescu Vlad Locomotiva Bucureşti 59 59
218 Ganea Universitatea Craiova 58 58
219 1432 Petrescu Mircea Locomotiva Bucureşti 58 58
220 Stanescu Universitatea Craiova 58 58
221 1072 Fratian Eugen Iuliu STORAD Ploiesti 15 41 56
222 949 Kerekes Bela-Geza B.C. Braşov 45 11 56
223 731 Cristea Veronica Samtronic Constanta 55 55
224 Didea Horatiu Atomic Bucureşti 55 55
225 2181 Romascu Sergiu Club Iasi 54 54
226 2197 Saceanu Valentin Universitatea Craiova 25 29 54
227 796 Chira Valer Apulum Alba Iulia 21 31 52
228 818 Popovici Dorel B.C. Braşov 48 48
229 675 Vlad Radu Locomotiva Bucureşti 46 46
230 xxx Avrigeanu F Samtronic Constanta 43 43
231 xxx Georgescu Virgil B.C. Braşov 21 22 43
232 763 Szabo Vasile Atomic Bucureşti 43 43
233 826 Fica Dan Locomotiva Bucureşti 41 41
234 9307 Cojan Adrian B.C. Braşov 24 16 40
235 729 Ionescu Elena Samtronic Constanta 18 22 40
236 Anastasescu Club Iasi 39 39
237 2022 Benta Cozmin Club Iasi 39 39
238 Badea Universitatea Craiova 38 38
239 xxx Vasile Sorin B.C. Braşov 38 38
240 Popescu Alexandru Bucureşti 37 37
241 Posea Vlad Atomic Bucureşti 37 37
242 1182 Agica Bogdan Atomic Bucureşti 36 36
243 1261 Agica Marius Atomic Bucureşti 36 36
244 684 Guteş Alexandru Atomic Bucureşti 16 19 35
245 988 Bene Agnes B.C. Braşov 34 34
246 xxx Mazanidis Atomic Bucureşti 34 34
247 1165 Poenaru Ana Maria Locomotiva Bucureşti 34 34
248 850 Gusita Cristian Locomotiva Bucureşti 33 33
249 814 Ivan Cosmin Atomic Bucureşti 14 19 33
250 1417 Bartha Vasile Nicolae Rapid Tempo Oradea 12 20 32
251 21 Brumcsák Carol Rapid Tempo Oradea 12 20 32
252 1516 Magureanu Silviu B.C. Braşov 32 32
253 1751 Boroghina Radu Universitatea Craiova 31 31
254 xxx Tudose Florin B.C. Braşov 30 30
255 984 Vintiloiu Tiberiu B.C. Braşov 30 30
256 1682 Boengiu Constantin RBP Piatra Neamt 28 28
257 446 Bran Alexandru Universitatea Craiova 28 28
258 201 Lupu Aurel Chindia Targoviste 28 28
259 9676 Mucenic Costel Universitatea Craiova 28 28
260 1489 Popescu Dan Chindia Targoviste 28 28
261 1667 Tataru Vlad RBP Piatra Neamt 28 28
262 2160 Patrascu Mihai STORAD Ploiesti 25 25
263 1624 Enache Cristinel Atomic Bucureşti 24 24
264 1204 Vasile Adrian RBP Piatra Neamt 24 24
265 1004 Vasile Diana RBP Piatra Neamt 24 24
266 810 Dan Manuel Ionut Atomic Bucureşti 22 22
267 776 Gavrila Cristina Locomotiva Bucureşti 22 22
268 797 Catana Marius Apulum Alba Iulia 21 21
269 775 Lupsan Corina Atomic Bucureşti 21 21
270 1962 Ghilac Adrian Atomic Bucureşti 20 20
271 xxx Pasa Ionel Atomic Bucureşti 20 20
272 1485 Stancu Mircea Atomic Bucureşti 19 19
273 1942 Horobet Stefan Atomic Bucureşti 18 18
274 657 Costa Foru Constantin Locomotiva Bucureşti 16 16
275 Varjoche Adina Chindia Targoviste 16 16
276 9122 Cosmanescu Andrei STORAD Ploiesti 15 15
277 1454 Filip Olimpia Locomotiva Bucureşti 15 15
278 1572 Iovescu Silviu Locomotiva Bucureşti 15 15
279 815 Harabagiu Oana Atomic Bucureşti 14 14
280 934 Artenie Constantin RBP Piatra Neamt 13 13
281 929 David Mihai RBP Piatra Neamt 13 13
282 1027 Cristea Irina Petronela CFR Galaţi 11 11
283 1123 Poenaru Ileana Atomic Bucureşti 10 10
284 1739 Loghin Oana Club Iasi 8 8
285 xxx Niculescu Constantin Club Iasi 8 8


· Invatati bridge in limba romana
· Concurs de articole apr. 2006
· Turnee Romanesti pe BBO
· BRIDGE in 41 de povestiri vesele

:: ATOMIC BC
:: Club 7
:: IASI BC
:: alte linkuri
© 2002-2006 bridge-club.ro