Romanian Bridge Portal
·· 2017-11-23 ··

· Dupa autor
· Bishop Auckland coup si variatii pe tema
· SAYC Romania (IV)
· SAYC Romania (III)
· SAYC Romania (II)
· SAYC Romania (I)

 

 

  GIGASIMULTAN 05 DECEMBRIE -PARTIAL  
Webmaster (2006-12-08)

GIGASIMULTAN 5 -DECEMBRIE
axa Sala de joc % PE
1 403 Matoianu Luigi-Iancu Stefan CLUB Iasi 65.265
2 303 Olteanu Romeo-Goldenberg Hary CLUB Iasi 64.842
3 110 Filip Florin - Ionita Marius ATOMIC Bucuresti 62.823
4 506 Bura Andrei - Vasilescu Radu B. C. Brasov 62.740
5 606 Spiridonescu Razvan-Toma Dumitru Dorin B. C. Brasov 62.629
6 17 Garneata Monica - Tudor Lucia Apullum Alba Iulia 62.284
7 48 Stavrache Mihai – Parvu Marcel U Craiova 60.340
8 208 Balint Mihaela-Ungureanu Dan ATOMIC Bucuresti 60.204
9 3 Gheorghita Iulian - Minca Serban STORAD Ploiesti 59.306
10 104 Enescu Dan - Padureanu Viorel ATOMIC Bucuresti 58.675
11 34 Popa Ciprian - Brezan Ovidiu Chindia Targoviste 58.664
12 604 Orban Elek - Nicolau Dan B. C. Brasov 57.771
13 109 Dobroiu Costache - Mihai Radu ATOMIC Bucuresti 57.722
14 305 Rosu Ovidiu-Boboc Andreea CLUB Iasi 57.292
15 203 Marina Bogdan-Gradinariu Radu ATOMIC Bucuresti 56.969
16 602 Moraru Marius - Mihalcica Mircea B. C. Brasov 56.882
17 502 Raita Luminitza - Craciun Adrian B. C. Brasov 56.828
18 201 Brustureanu Bogdan - Bud Costel ATOMIC Bucuresti 56.503
19 102 Marculetiu Ina - Rosca Gabriel ATOMIC Bucuresti 55.779
20 202 Safta Florin-Raducanu Dan ATOMIC Bucuresti 55.389
21 46 Constantinescu Nae- Dinca Alexandru U Craiova 54.675
22 35 Popa Carmen - Pavelescu Gheorghe Chindia Targoviste 54.672
23 22 Ilisei Eustafie - Tempfli Zoltán TEMPO Oradea 54.643
24 45 Lazar Bazil - Pitulan Mircea Gabriel U Craiova 54.617
25 210 Vulcan Bogdan-Grigoriu Mihai ATOMIC Bucuresti 54.083
26 19 Mateescu Adrian - Popescu Dan Apullum Alba Iulia 53.986
27 25 Codoban Octavian - Janosy Tiberiu TEMPO Oradea 53.868
28 18 Mateescu Mihaela - Orosan Marius Apullum Alba Iulia 53.387
29 607 Donose Aurel - Leca Iancu B. C. Brasov 52.584
30 11 Tudor Paul - Tisler Coriolan Apullum Alba Iulia 52.323
31 205 Posea Vlad -Popescu Aexandru ATOMIC Bucuresti 51.879
32 21 Floroi Alexandru - Talhos Dan TEMPO Oradea 51.739
33 401 Benta Cozmin-Anastasescu CLUB Iasi 51.664
34 4 Fratian Eugen-Constantinoaia Cornel STORAD Ploiesti 51.415
35 41 Mitran Bogdan - Constantinescu Florin U Craiova 51.322
36 207 Sigartau Ileana -Sigartau Valeriu ATOMIC Bucuresti 50.810
37 501 Ioan Adrian - Bararu Constantin B. C. Brasov 50.689
38 507 Hess Carmen - Guriuc Dan B. C. Brasov 50.526
39 2 Badea Dorian - Moise Liviu STORAD Ploiesti 49.865
40 31 Lupu Mariana - Preda Laurentiu Chindia Targoviste 49.693
41 301 Zavlovschi Adrian -Nutescu Bogdan CLUB Iasi 49.606
42 42 Catut Emil – Saceanu Valentin U Craiova 49.577
43 503 David Cristina - David Tudorel B. C. Brasov 49.354
44 32 Bivolaru Stelu - Iordache Liviu Chindia Targoviste 49.342
45 12 Bora Paul - Plesa Petru Apullum Alba Iulia 49.268
46 209 Pasa Ionel - Ghilac Adrian ATOMIC Bucuresti 48.772
47 206 Enache Cristinel-Sava Chiser ATOMIC Bucuresti 48.641
48 14 Kiss Letitia - Kiss Zoltan Apullum Alba Iulia 47.982
49 26 Daday Zsolt - Hermann Laszlo TEMPO Oradea 47.911
50 101 Gutes Alexandru - Andries Mihai ATOMIC Bucuresti 47.683
51 505 Balint Sandor - Voinescu Tudor B. C. Brasov 47.608
52 1 Bordan Aurelia - Bordan Marcel STORAD Ploiesti 47.311
53 302 Cluci Virgil - Andarache Temistocle CLUB Iasi 46.672
54 44 Bichea Adrian – Bran Alexandru U Craiova 46.591
55 24 Bartha Vasile Nicolae - Bruncsák Carol TEMPO Oradea 46.515
56 106 Filip Olimpia - Iovescu Silviu ATOMIC Bucuresti 46.330
57 5 Darie Simina Felicia - Darie STORAD Ploiesti 46.285
58 6 Enache Aure-Popina Stefan STORAD Ploiesti 45.819
59 23 Janosy Cornelia - Milici Miodrag TEMPO Oradea 45.325
60 33 Baronide Bogdan - Tudosa Stelica Chindia Targoviste 45.221
61 16 Belala Mihai - Breaz Octavian Apullum Alba Iulia 44.864
62 105 Fica Dan - Ciuhu Laurentiu ATOMIC Bucuresti 44.504
63 405 Chitovanu Ovidiu-Irvin Albrecht CLUB Iasi 43.580
64 43 Mihai Cristi – Dragoescu Mihai U Craiova 43.539
65 111 Stupcanu Alexandra-Mugioiu Alexandru ATOMIC Bucuresti 43.161
66 504 Moraru Gheorghe - Georgescu Virgil B. C. Brasov 43.060
67 605 Marius Cristea -George Cristea B. C. Brasov 42.994
68 15 Matei Paul - Cretiu Marian Apullum Alba Iulia 42.966
69 13 Cadar Constantin - Catana Marius Apullum Alba Iulia 42.940
70 304 Waszkiewicz Ionut-Simiuc Iulian CLUB Iasi 42.710
71 36 Lupu Aurel - Butucaru Ovidiu Chindia Targoviste 42.409
72 404 Nistor Silviu-Manolica Alexandru CLUB Iasi 42.307
73 47 Mucenic Costel- Suciu Octavian U Craiova 42.195
74 204 Iancu Livia - Teodoreci Dragos ATOMIC Bucuresti 42.114
75 103 Constantin Lavinia - Lupulescu Laur ATOMIC Bucuresti 39.960
76 211 Dutu Adriana-Dutu Octavian ATOMIC Bucuresti 39.449
77 107 Poenaru Ileana - Uta Ileana ATOMIC Bucuresti 39.394
78 402 Nicolescu Constantin-Vaschievici Andrei CLUB Iasi 36.896
79 603 Bene Carol - Cojan Adrian B. C. Brasov 35.896
80 601 Leiter Emil - Hecht Gheorghe B. C. Brasov 30.438


· Invatati bridge in limba romana
· Concurs de articole apr. 2006
· Turnee Romanesti pe BBO
· BRIDGE in 41 de povestiri vesele

:: ATOMIC BC
:: Club 7
:: IASI BC
:: alte linkuri
© 2002-2006 bridge-club.ro