Romanian Bridge Portal
·· 2017-11-21 ··

· Dupa autor
· Bishop Auckland coup si variatii pe tema
· SAYC Romania (IV)
· SAYC Romania (III)
· SAYC Romania (II)
· SAYC Romania (I)

 

 

  OVERALL GIGASIMULTAN 2006-2007  
Atomic Bridge Club (2006-11-16)

OWERALL - Gigasimultan 2006-2007
index CLUB AUG SEPT OCT NOV P.E.
1 1759 Stavrache Mihai Universitatea Craiova 649 227 460 323 1659
2 2199 Stavrache Romulus Universitatea Craiova 254 223 581 1058
3 851 Cosma Marius Universitatea Craiova 227 460 323 1010
4 2150 Mateescu Adrian Apulum Alba Iulia 32 765 137 67 1001
5 2017 Popescu Radu Club Iasi 156 819 975
6 1489 Popescu Dan Apulum Alba Iulia 32 765 137 934
7 920 Bordei Vasile Club Iasi 543 239 149 931
8 1448 Rosu Ovidiu Club Iasi 543 239 149 931
9 663 Dobroiu Costache Atomic Bucureşti 192 173 120 347 832
10 1447 Goldemberg Hary Club Iasi 819 819
11 2200 Parvu Marcel Universitatea Craiova 223 581 804
12 1174 Dutu Adriana Simona Atomic Bucureşti 25 302 464 791
13 202 Lupu Mariana Chindia Targoviste 315 262 40 172 789
14 1716 Bura Andrei B.C. Braşov 30 140 368 211 749
15 1725 Vasilescu Radu B.C. Braşov 30 140 368 211 749
16 825 Catut Emil Universitatea Craiova 694 694
17 1059 Badea Dorian STORAD Ploiesti 206 150 194 113 663
18 1059 Moise Liviu STORAD Ploiesti 206 150 194 113 663
19 905 Helgiu Nicolae Club Iasi 649 649
20 1586 Miron Marian Club Iasi 649 649
21 913 Olteanu Romeo Club Iasi 156 281 208 645
22 1722 Mihălcică Mircea B.C. Braşov 237 399 636
23 935 Donose Aurel B.C. Braşov 27 169 373 569
24 1006 Leca Iancu B.C. Braşov 27 169 373 569
25 1067 Macacu Tudor Atomic Bucureşti 36 48 464 548
26 1210 Gheorghita Iulian STORAD Ploiesti 373 147 26 546
27 968 David Tudorel B.C. Braşov 40 434 42 516
28 1823 Spiridonescu Razvan B.C. Braşov 112 399 511
29 927 Hecht Gheorghe B.C. Braşov 492 492
30 xxx Leiter Emil B.C. Braşov 492 492
31 1240 Mathe Adrian Locomotiva Bucureşti 192 173 120 485
32 1443 Chitovanu Ovidiu Club Iasi 119 55 28 280 482
33 902 Matoianu Luigi Club Iasi 293 98 87 478
34 874 David Cristina B.C. Braşov 434 42 476
35 2167 Tisler Coriolan Apulum Alba Iulia 167 275 25 467
36 600 Marculetiu Ina Atomic Bucureşti 337 92 32 461
37 614 Rosca Gabriel Marius Atomic Bucureşti 337 92 32 461
38 509 Zavlovschi Adrian Club Iasi 221 208 30 459
39 216 Preda Laurentiu Chindia Targoviste 244 40 172 456
40 812 Andrieş Mihai Atomic Bucureşti 26 316 93 435
41 919 Chipail Gheorghe Club Iasi 293 98 29 420
42 1103 Ciuhu Laurentiu Atomic Bucureşti 52 316 41 409
43 Darie 1 STORAD Ploiesti 179 181 49 409
44 Darie 2 STORAD Ploiesti 179 181 49 409
45 55 Tempfli Zoltán Rapid Tempo Oradea 67 38 301 406
46 56 Ilisei Eustafie Rapid Tempo Oradea 63 38 301 402
47 721 Caravia Robertino  STORAD Ploiesti 373 26 399
48 253 Ghelase Florin Atomic Bucureşti 25 26 347 398
49 1164 Mugioiu Alexandru Locomotiva Bucureşti 45 40 295 17 397
50 1882 Teodoreci Dragos Locomotiva Bucureşti 45 40 295 17 397
51 1906 Enescu Dan Catalin Atomic Bucureşti 348 46 394
52 1549 Ilie Mugurel Locomotiva Bucureşti 324 63 387
53 1482 Moraru Marius B.C. Braşov 40 86 261 387
54 611 Petculescu Adrian Locomotiva Bucureşti 324 63 387
55 938 Turcu Dan B.C. Braşov 27 86 261 374
56 1620 Chiser Sava Atomic Bucureşti 18 348 366
57 209 Pavelescu Gheorghe Chindia Targoviste 136 160 59 355
58 xxx Nutescu Bogdan Club Iasi 26 281 29 336
59 2025 Albrecht Irvin Club Iasi 55 280 335
60 214 Popa Carmen Chindia Targoviste 315 16 331
61 2004 Baronide Bogdan Chindia Targoviste 244 71 315
62 Tudosa Stelica Chindia Targoviste 262 52 314
63 1266 Moraru Dan B.C. Braşov 237 75 312
64 1130 Dutu Octavian Atomic Bucureşti 302 302
65 2165 Bora Paul Apulum Alba Iulia 275 25 300
66 2308 Garneata Catalin Apulum Alba Iulia 256 39 295
67 2162 Garneata Monica Apulum Alba Iulia 256 39 295
68 1694 Donciu Sabin Atomic Bucureşti 273 10 283
69 670 Stegaroiu Marina Atomic Bucureşti 34 243 277
70 1062 Szabo Zsombor Atomic Bucureşti 212 62 274
71 590 Szakacs Ioan Locomotiva Bucureşti 212 62 274
72 1319 Grigoriu Mihai Locomotiva Bucureşti 273 273
73 903 Ceia Titus Club Iasi 119 122 28 269
74 2145 Plesa Petru Apulum Alba Iulia 91 22 66 76 255
75 862 Silvăşanu Adrian Universitatea Craiova 254 254
76 1510 Filimon  Adrian Club Iasi 221 30 251
77 1397 Lupulescu Laur Atomic Bucureşti 38 198 13 249
78 2175 Filip Florin Locomotiva Bucureşti 243 243
79 1481 Iancu Livia Pro Consul Bucureşti 97 131 13 241
80 213 Popa Ciprian Chindia Targoviste 136 32 71 239
81 986 Băraru Constantin B.C. Braşov 111 34 51 37 233
82 773 Balint Sandor B.C. Braşov 146 75 11 232
83 1451 Balan Ion RBP Piatra Neamt 226 226
84 802 Nicolau Valentin RBP Piatra Neamt 226 226
85 1596 Orbán Alexandru Rapid Tempo Oradea 67 158 225
86 1592 Fulea Ilie B.C. Braşov 161 21 22 204
87 848 Stafie Diana Atomic Bucureşti 198 198
88 932 Ioan Adrian B.C. Braşov 146 51 197
89 9575 Lazar Bazil Universitatea Craiova 197 197
90 1042 Pitulan Mircea Universitatea Craiova 197 197
91 Brezan Ovidiu Chindia Targoviste 32 160 192
92 2146 Kiss Letiţia Apulum Alba Iulia 31 160 191
93 2159 Tudor Paul Apulum Alba Iulia 91 22 76 189
94 1090 Bordan Aurelia STORAD Ploiesti 24 128 35 187
95 9793 Daday Csaba Rapid Tempo Oradea 185 185
96 49 Daday Ildikó Rapid Tempo Oradea 185 185
97 xxx Gruia Daniela Atomic Bucureşti 184 184
98 xxx Marinache Atomic Bucureşti 184 184
99 958 Iancu Stefan Club Iasi 26 49 24 81 180
100 1238 Rusu Vlad Locomotiva Bucureşti 54 121 175
101 983 Ungureanu Danut Atomic Bucureşti 54 121 175
102 xxx Dobrica Laurentiu STORAD Ploiesti 25 147 172
103 2153 Cretiu Marian Apulum Alba Iulia 85 18 66 169
104 1150 Oprean Ciprian Apulum Alba Iulia 167 167
105 1789 Codoban Octavian Rapid Tempo Oradea 59 105 164
106 809 Constantinoaia Corneliu STORAD Ploiesti 88 30 46 164
107 34 Jánosy Tiberiu Rapid Tempo Oradea 59 105 164
108 1163 Stupcanu Alexandra Locomotiva Bucureşti 131 33 164
109 1089 Bordan Marcel STORAD Ploiesti 128 35 163
110 1014 Soare Marin B.C. Braşov 161 161
111 2147 Kiss Zoltan Apulum Alba Iulia 160 160
112 921 Rusu Sorin B.C. Braşov 127 32 159
113 820 Sarmeş Dana Atomic Bucureşti 49 11 99 159
114 48 Daday Zsolt Rapid Tempo Oradea 158 158
115 997 Hess Carmen B.C. Braşov 100 18 37 155
116 1545 Olaru Alin B.C. Braşov 38 112 150
117 772 Popa Valentin Claudiu Atomic Bucureşti 66 82 148
118 973 Dâmboianu Calin B.C. Braşov 51 23 40 31 145
119 1085 Stanca Dorian STORAD Ploiesti 24 88 30 142
120 1707 Toma Dumitru Dorin B.C. Braşov 51 23 40 27 141
121 881 Mossang Eduard Universitatea Craiova 139 139
122 1641 Udubasceanu Toma Universitatea Craiova 139 139
123 942 Gheorghiu Tudor B.C. Braşov 111 27 138
124 1548 Raducanu Dan Atomic Bucureşti 62 71 133
125 9240 Darvas Laszló Rapid Tempo Oradea 26 106 132
126 1374 Floroi Alexandru Rapid Tempo Oradea 26 106 132
127 1671 Marcoci Leonard RBP Piatra Neamt 130 130
128 1202 Popescu Mihail RBP Piatra Neamt 130 130
129 987 Filipescu Mircea B.C. Braşov 127 127
130 908 Gradinaru Vasile Club Iasi 122 122
131 954 Voinescu Tudor B.C. Braşov 48 45 27 120
132 xxx Guric Dan B.C. Braşov 100 18 118
133 xxx Micu Dan Club Iasi 114 114
134 1777 Tomosoiu Dan Club Iasi 114 114
135 2320 Brustureanu Bogdan Top Bridge Bucureşti 38 72 110
136 2089 Vulcan Bogdan Atomic Bucureşti 52 58 110
137 771 Raducanu Sabina Atomic Bucureşti 62 46 108
138 1207 Mathe Maria Locomotiva Bucureşti 107 107
139 1206 Motea Lavinia Locomotiva Bucureşti 107 107
140 1079 Nistor  Silviu STORAD Ploiesti 104 104
141 1078 Nistor Radu STORAD Ploiesti 104 104
142 2065 Matei Paul Apulum Alba Iulia 85 18 103
143 1 Călăraşu Radu Atomic Bucureşti 99 99
144 1551 Orosan Andreea Apulum Alba Iulia 31 67 98
145 2280 Radu Valentin Atomic Bucureşti 97 97
146 9522 Constantinescu Mircea Universitatea Craiova 94 94
147 2151 Mateescu Mihaela Apulum Alba Iulia 29 29 15 21 94
148 9652 Notulescu Dan Universitatea Craiova 94 94
149 1553 Orosan Marius Apulum Alba Iulia 29 29 15 21 94
150 644 Duţă Sorin Atomic Bucureşti 93 93
151 774 Lupsan Octavian Atomic Bucureşti 66 21 87
152 924 Ungureanu Irina Club Iasi 87 87
153 645 Gergely Zoltan Locomotiva Bucureşti 36 48 84
154 xxx Dobrescu Samisa Atomic Bucureşti 82 82
155 914 Stanescu Ovidiu Club Iasi 81 81
156 xxx Popescu Dragos Bucureşti 80 80
157 9643 Sigartau Ileana Atomic Bucureşti 80 80
158 9636 Sigartau Valeriu Atomic Bucureşti 80 80
159 xxx Vassalo Alex Bucureşti 80 80
160 959 Boboc Andreea Magdalena Club Iasi 54 24 78
161 9675 Bichea Adrian Universitatea Craiova 77 77
162 1405 Suciu Octavian Universitatea Craiova 77 77
163 1036 Ciuhu Anda Atomic Bucureşti 75 75
164 824 Fica Manuela Bucureşti 75 75
165 xxx Bud Costel Bucureşti 72 72
166 764 Belchita Alexandru Atomic Bucureşti 28 43 71
167 823 Safta Florin Atomic Bucureşti 71 71
168 1313 Atanasoaie Delia Locomotiva Bucureşti 70 70
169 xxx Caracas Universitatea Craiova 70 70
170 1692 Cotescu Darrian Bogdan Atomic Bucureşti 70 70
171 867 Palamariuc Liviu Universitatea Craiova 70 70
172 1691 Bivolaru Stelu Chindia Targoviste 63 63
173 1822 Hermann László Rapid Tempo Oradea 63 63
174 Iordache Gheorghe Chindia Targoviste 63 63
175 213 Popa Ciprian Universitatea Craiova 59 59
176 Ganea Universitatea Craiova 58 58
177 1432 Petrescu Mircea Locomotiva Bucureşti 58 58
178 Stanescu Universitatea Craiova 58 58
179 1713 Crăciun Adrian B.C. Braşov 30 27 57
180 1678 Raita Luminţa B.C. Braşov 30 27 57
181 949 Kerekes Bela-Geza B.C. Braşov 45 11 56
182 731 Cristea Veronica Samtronic Constanta 55 55
183 1756 Oprica Radu Samtronic Constanta 55 55
184 2181 Romascu Sergiu Club Iasi 54 54
185 796 Chira Valer Apulum Alba Iulia 21 31 52
186 Iordache Liviu Chindia Targoviste 52 52
187 1702 Stroia Auxilian Rapid Tempo Oradea 14 36 50
188 xxx Talhos Dan Rapid Tempo Oradea 14 36 50
189 818 Popovici Dorel B.C. Braşov 48 48
190 675 Vlad Radu Locomotiva Bucureşti 46 46
191 989 Bene Karol B.C. Braşov 24 21 45
192 xxx Avrigeanu F Samtronic Constanta 43 43
193 859 Dinescu Gabriel Samtronic Constanta 43 43
194 xxx Georgescu Virgil B.C. Braşov 21 22 43
195 763 Szabo Laci Atomic Bucureşti 43 43
196 2116 Constantinescu Florin Universitatea Craiova 42 42
197 866 Mitran Bogdan Universitatea Craiova 42 42
198 826 Fica Dan Locomotiva Bucureşti 41 41
199 xxx Vasile Sorin B.C. Braşov 38 38
200 1182 Agica Bogdan Atomic Bucureşti 36 36
201 1261 Agica Marius Atomic Bucureşti 36 36
202 988 Bene Agnes B.C. Braşov 34 34
203 849 Gradinariu Radu Atomic Bucureşti 34 34
204 xxx Mazanidis Atomic Bucureşti 34 34
205 1165 Poenaru Ana Maria Locomotiva Bucureşti 34 34
206 850 Gusita Cristian Locomotiva Bucureşti 33 33
207 814 Ivan Costin Atomic Bucureşti 14 19 33
208 1417 Bartha Vasile Nicolae Rapid Tempo Oradea 12 20 32
209 21 Bruncsák Carol Rapid Tempo Oradea 12 20 32
210 1516 Magureanu Silviu B.C. Braşov 32 32
211 2158 Tudor Lucia Apulum Alba Iulia 31 31
212 1682 Boengiu Constantin RBP Piatra Neamt 28 28
213 446 Bran Alexandru Universitatea Craiova 28 28
214 881 Mucenic Costel Universitatea Craiova 28 28
215 1667 Tataru Vlad RBP Piatra Neamt 28 28
216 Patrascu STORAD Ploiesti 25 25
217 xxx Cojan Adrian B.C. Braşov 24 24
218 1204 Vasile Adrian RBP Piatra Neamt 24 24
219 1004 Vasile Diana RBP Piatra Neamt 24 24
220 xxx Bacalu Iancu Samtronic Constanta 23 23
221 324 Niculescu Valeriu Samtronic Constanta 23 23
222 797 Catana Marius Apulum Alba Iulia 21 21
223 775 Lupsan Corina Atomic Bucureşti 21 21
224 1485 Stancu Mircea Atomic Bucureşti 19 19
225 1942 Horobet Stefan Atomic Bucureşti 18 18
226 Ionescu E. Samtronic Constanta 18 18
227 2012 Lipici Dragoş Samtronic Constanta 18 18
228 657 Costa Foru Constantin Locomotiva Bucureşti 16 16
229 684 Guteş Alexandru Atomic Bucureşti 16 16
230 Varjoche Adina Chindia Targoviste 16 16
231 Cosmanescu Andrei STORAD Ploiesti 15 15
232 1072 Fratian Eugen STORAD Ploiesti 15 15
233 815 Harabagiu Oana Atomic Bucureşti 14 14
234 934 Artenie Constantin RBP Piatra Neamt 13 13
235 929 David Mihai RBP Piatra Neamt 13 13
236 1027 Cristea Irina Petronela CFR Galaţi 11 11
237 1123 Poenaru Ileana Atomic Bucureşti 10 10
238 Loghin Club Iasi 8 8
239 xxx Niculescu Constantin Club Iasi 8 8


· Invatati bridge in limba romana
· Concurs de articole apr. 2006
· Turnee Romanesti pe BBO
· BRIDGE in 41 de povestiri vesele

:: ATOMIC BC
:: Club 7
:: IASI BC
:: alte linkuri
© 2002-2006 bridge-club.ro